Pasakiškos Manto Petruškevičiaus atostogos Barbadose – pas bičiulius Astą ir Gleną Manchesterius

Mantas Petruškevičius atostogavo Barbadose pas Astą ir Gleną Manchesterius / Asmeninio albumo nuotr.
Remigija Paulikaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

„Karibai yra Karibai...“ – šypsosi dekoratorius Mantas PETRUŠKEVIČIUS (38). Jis visą mėnesį ilsėjosi šios jūros ir Atlanto vandenyno skalaujamoje Barbadoso saloje – viešėjo pas ten žiemojančius artimus bičiulius Astą ir Gleną Manchesterius.

Įveikęs ilgą ir intensyvų 2022 metų vestuvių sezono maratoną, daugybę objektų Lietuvoje ir užsienyje išpuošęs gražiausioms žiemos šventėms, garsiausias šalies dekoratorius į lagaminą susikrovė vasaros garderobą ir išskrido į kitą pasaulio kraštą. Kalėdas, Naujuosius jis pasitiko po karšta Barbadoso saule. Pagaliau galėjo niekur neskubėti – ten elegantišką vilą turintys draugai Asta ir Glenas Manchesteriai jį kvietė pasisvečiuoti bent mėnesį.

Manto nuotraukų galerija iš Barbadoso bei Astos ir Gleno Manchesterių vilos – tik Žmonės.lt prenumeratoriams.

„Nuolatos daug keliauju, bet dažniausiai tai būna trumpos atostogos arba darbo išvykos. Tačiau kiekvienais metais panašiu laiku sau leidžiu atsikvėpti ilgiau. Šįsyk tai buvo Barbadosas, – pasakoja Mantas. – Negalėjau atsisakyti Astos kvietimo apsilankyti jų rezidencijoje. Norėjau ją apžiūrėti prieš laukiančią rekonstrukciją.“

Skaitykite daugiau