Pasakyk, kokie jo namai, pasakysiu, koks jis

Vaikinas / „Fotolia“ nuotr.
Vaikinas / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-02-19 15:00
AA

Susipažinote su vaikinu, bet dar nežinote, koks jis yra iš tikrųjų? Na, kai pamatysite namus, jis taps tarsi atversta knyga. Kas išduoda, kad vaikinas pedantas, o kaip suprasti, kad yra pamišęs dėl savo pomėgių?

Pamišęs dėl savo pomėgių

Susitinkate su vaikinu, džiaugiatės, kad jis pagaliau parodys jums savo namus, o įžengusi, švelniai tariant, lengvai nustembate. Sienos paramstytos įvairiausiomis meškerėmis, visur pridėliota dėžučių su įvairiais žvejybos reikmenimis, pusę kambario užima pripučiamoji valtis, nes kitur jos padėti nėra kur, vonioje kabo žvejybiniai drabužiai, botai ir dar krūva kitokių daiktų. O gal kaip tik vaikinas mėgsta aktyviai sportuoti ir leisti laisvalaikį?

Viskas gerai, kol yra saikinga. Tačiau, jei vaikinas turi didelę aistrą kokiai nors veiklai, kyla klausimas, ar sugebės pakankamai laiko skirti jums.

Kampe stovi keli dviračiai, kitame – sieną remia slidės, vis spintą užima specialiosios aprangos, skirtos tiek žiemos pramogoms, tiek vandens pramogoms vasarą, ant spintos išdėlioti įvairūs šalmai. Ir, aišku, šiukštu, nieko negalima liesti. Štai tokie vaizdai turėtų šiek tiek kelti nerimą. Viskas gerai, kol yra saikinga. Tačiau, jei vaikinas turi didelę aistrą kokiai nors veiklai, kyla klausimas, ar sugebės pakankamai laiko skirti jums.

Nebent jūs esate pasiruošusi kartu su juo stačia galva nerti ir į vandenis, ir į sniegynus. Jei jis nepataisomas žvejys ar vos tik radęs laisvą minutę skuba aktyviai sportuoti, akivaizdu, kad tai užima didelę dalį jo gyvenimo. Ar tokiuose namuose užtektų vietos ir jums?

Tikro vyro būstas

Svetainėje sofa, stalas ir daug vaizdo ir garso aparatūros, jūs net nesusigaudote, kas kam reikalinga. Virtuvėje irgi daug technikos, kuri jums atrodo ne visada būtina. Prietaisų daug, o maisto ir jaukumo – mažai. Tai – tikro vyro namai, kuriems, akivaizdu, reikia moteriškos šilumos. Tokiam vaikinui reikia moters, kuri juo rūpintųsi, mylėtų, o namams suteiktų gyvybės. Bet ar galite būti tikra, kad jis nepuls savaitgalių leisti žaisdamas kompiuterinius žaidimus (kitaip kam jis įsigijo tiek aparatūros), o vakarais iš didžiulio šaldytuvo neišsitrauks alaus? Na, bet moterys žino gudrybių, kaip atitraukti dėmesį ir palenkti į savo pusę.

Intelektualą išduodantys namai

Knygų lentyna / boredpanda.com nuotr.

Vos tik įkeliate koją į namus, pajuntate knygų kvapą, o prieš akis atsiveria lentyna per visą sieną, prikrauta knygų. Jo namuose galima rasti įvairiausių įdomių dalykų – nuo seniausių iki moderniausių stalo žaidimų, teleskopą, gitarą, galbūt jis net įsirengęs atskirą kambarį filmams žiūrėti, tačiau užsispyręs tikina, kad televizoriaus nė su žiburiu nerasi. O tvarka jam nelabai svarbi – vyrauja bohemiška atmosfera, o dulkės, jo nuomone, niekam dar nepamaišė. Jis tikriausiai nuomojasi butą kur nors miesto centre, kad nenutoltų nuo kultūros gyvenimo. Tokiu atveju, susidūrėte su tikru intelektualu arba meno mėgėju. Būkite tikra, su šiuo vaikinu pokalbiai nebus nuobodūs. Kita vertus, toks vaikinas privers pasitempti, teks skaityti daugiau knygų ir susipažinti su kino klasika, apsilankyti viename kitame muziejuje ar spektaklyje.

Studentų bendrabutį primenantis kambarys

Jei atėjusi į jo namus pastebite daug eklektikos – ant stalo močiutės nerta staltiesė, indai skirtingų stilių ir spalvų, drabužiai padėti tiesiog ant kėdės, nes nėra spintos – tikriausiai, jis paprastas, bet nuoširdus vaikinas. Jo namuose nėra labai vertingų daiktų, nes jam tai tiesiog nerūpi. Kam pirkti brangų daiktą, jei, šiam sulūžus, nebus galima jo išmesti. O kas jei jis taip pat galvoja apie moteris? Kyla įtarimas, ar jis sugebės jus tinkamai vertinti. Na, kita vertus, tokio tipo vaikinai nuoširdūs, tad kilus klausimų, visada galite pasikalbėti be užuolankų.

Stilingi namai išduoda įdomų, bet pasipūtusį vyrą

Įžengiate į namus, o ten – stilinga oazė. Daiktų ir baldų nei per daug, nei per mažai, spalvos suderintos, stilius – vientisas, modernios detalės. Pasidaro įdomu, ar pats viską sumanė, ar pasitelkė dizainerio išmonę. Jis tikriausiai norės, kad pagirtumėte jo interjerą, pastebėtumėte net mažiausius dalykus, nes ir pats turės ką papasakoti šia tema. Tad nevenkite pasidomėti ir tuo. Akivaizdu, kad vaikinas yra stilingas, reiklus, mėgstantis būti dėmesio centre ir šiek tiek ekscentriškas. Ar nebus taip, kad jis diktuos ne tik tai, kokie turi būti namai, bet ir kiti gyvenimo aspektai. O kas jei norėsite ką nors pakeisti, pridėti moteriškos šilumos?

Knygų lentyna / boredpanda.com nuotr.

Iš ko atpažinti pedantą?

Užeinate į vaikino namus, o ten – tvarka, švara, niekur nė dulkelės, pagal spalvas lentynose išdėstytos knygos, žvejybos reikmenys tvarkingose dėžutės, jokių išmėtytų kojinių, jokių nereikalingų daiktų. Aišku, yra galimybė, kad jis, prieš jus pasikviesdamas, viską nuo A iki Z susitvarkė, tačiau jei ne, turite reikalų su pedantu. Iš tikrųjų tai yra gerai, nes jums nereikės eiti paskui jį ir rinkti išmėtytų daiktų. Visgi turėkite omenyje, kad, jei vaikinas išties perdėtai tvarkingas, jūs taip pat turėsite pasitempti. Galbūt mėgstate valgyti lovoje arba nepasikloti rytais lovos? Na, šitą teks pamiršti, nes prieš jus tikras tvarkos maniakas. Jis gali nepakęsti vonioje rastų plaukų ar ne vietoje padėtų kosmetikos priemonių. Visgi galima pasakyti, kad ypač tvarkingų vyrų yra mažai, bet gerai pagalvokite, ar nesijausite suvaržyta jo griežtų taisyklių ir nusistatymų, kaip kas turi atrodyti ir būti padaryta.