Pasaulio futbolo čempionate apsilankęs Linas Kojala: „Norėjome gyvai pamatyti Lionelį Messi“

Linas Kojala su žmona Ieva / Scanpix nuotrauka
Linas Kojala su žmona Ieva / Scanpix nuotrauka
Arnas Šarkūnas
Šaltinis: Žmonės
2022-12-14 13:30
AA

Politologas Linas KOJALA (32) su žmona Ieva iš pirmojo savo pasaulio futbolo čempionato grįžo kupini gerų emocijų – Katare pasijuto it daugybę tautų vienijančiame festivalyje. Visgi šventinę nuotaiką kiek trikdė politinis atspalvis.

Turbūt reikėtų pradėti nuo svarbiausio – kokia atmosfera ir įspūdis lydėjo kiekvienose rungtynėse?

Atmosfera labai priklausė nuo rungtynių ir buvo itin įvairi. Štai dvikovos tarp Šveicarijos ir Portugalijos nacionalinių komandų nugalėtojas buvo aiškus gana anksti, tad akcentu tapo sirgalių, atvykusių ne iš Portugalijos, noras aikštėje pamatyti ant atsarginių suolelio sėdintį Cristiano Ronaldo. O Kroatijos ir Japonijos rinktinių susitikime prireikė vienuolikos metrų baudinių serijos, buvo daugiau įtampos.

Man asmeniškai svarbiausia buvo ir didžiausią įspūdį padarė dvikova tarp Australijos ir Argentinos ekipų. Pastarajai simpatizuoju dėl Lionelio Messi, kuris šiose rungtynėse pelnė įvartį, o sirgaliai sukūrė įspūdingą atmosferą: atrodė, lyg mačas vyktų Argentinoje. Šie sirgaliai apie save vis primindavo net Lenkijos ir Prancūzijos nacionalinių komandų dvikovoje.