Pasaulio sportinių šokių čempionė Iveta Lukošiūtė Indijoje dalyvauja projekte „Šok su žvaigžde“

Šokėja Iveta Lukošiute / „Youtube“ stopkadras
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šokėja Iveta Lukošiūtė (32) dar 2009-aisiais savo šokių judesiais sužavėjo šokių projekto „Manai, kad moki šokti" (angl. „So You Think You Can Dance“ ) komisiją ir gavo kvietimą į Las Vegasą, kur dalyvavo šeštajame šokių projekto sezone. O štai pirmadienį pasirodė vaizdo klipas, kuriame Iveta ant parketo sukasi šokių projekte „Šok su žvaigžde“, vykstančiame Mumbajuje, Indijoje.

Savo socialinio puslapio „Facebook“ paskyroje šokėja džiaugsmingai rašė: „Tai pirmasis mūsų grupės pasirodymas Indijoje vykstančiame „Dancing with the stars“. Negaliu sulaukti akimirkos, kuomet pradėsiu šokti su savo garsenybe... Laukite daugiau pasirodymų...“

Lietuvą šokiais garsinanti sportinių šokių čempionė Iveta ir dar keturi  Las Vegase filmuojamame projekte šokantys profesionalūs šokėjai vaizdo klipe demonstruoja nepriekaištingus judesius. Skambant indiškai muzikai šie raitosi tarsi gyvatės, o publika negaili plojimų, švilpimo ir klyksmų.

Trumpai apie I.Lukošiūtę

Iveta gimė ir užaugo Klaipėdoje. Šeimoje ji vienintelė šokėja. Tiesa, vaikystėje jai labiausiai patiko baletas, bet baleto mokykla buvo Vilniuje, o sportinių šokių klubas „Žuvėdra“ – gimtojoje Klaipėdoje. Būdama trylikos, Iveta paliko „Žuvėdros“ kolektyvą ir pradėjo šokti populiarioje grupėje „XXL“. 17 metų ji išvyko gyventi su mama į Čikagą, o ten lankė sportinius šokius su savo partneriu moldavu Ghermanu Mustucu, kuris ilgainiui tapo ir šokėjos širdies draugu. Pora net du kartus tapo pasaulio profesionalų dešimties sportinių šokių čempionais. 2009-aisiais I.Lukošiūtė dalyvavo JAV šokių projekte „Manai, kad moki šokti" bei šoko TV3 televizijos projekte „Šok su manimi“.

Skaitykite daugiau