Pasauliui pristatytas naujas princo Williamo ir K.Middleton portretas: tokio pora dar neturėjo

Princas Williamas ir Kate Middleton / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Tokių princo Williamo ir jo žmonos Kate Middleton britų karališkosios šeimos gerbėjai dar nematė! Būsimasis Didžiosios Britanijos karalius ir karalienė pristatė pirmąjį savo oficialų portretą, kuris amžiams įsirašys į istoriją.

Kaip skelbia „Insider“, Kembridžo hercogas ir hercogienė pozavo savo pirmajam bendram portretui, kurį ketvirtadienį paviešino Kensingtono rūmai.

Žavų portretą nutapė britų portretistas Jamie Corethas kaip dovaną Kembridžšyro, kuriame pora ir yra tituluota, gyventojams, rašoma Kensingtono rūmų pranešime spaudai.

Teigiama, kad dailininkas stengėsi portrete skirti dėmesį ne tik hercogams, bet ir pačiam Kembridžui, todėl paveikslo foną nutapė tomis pačiomis spalvomis, kuriomis garsėja daugelis istorinių šios grafystės pastatų.

„Tai, kad buvau pasirinktas nutapyti šį paveikslą, man buvo nepaprastai didelė garbė. Norėjau pavaizduoti Jų Karališkąsias Didenybes taip, kad jiedu atrodytų ir atsipalaidavę, ir prieinami, ir elegantiški bei orūs“, – kalbėjo menininkas.

Portretui Kate Middleton pozavo vilkėdama blizgančią, 1 595 svarų sterlingų vertės „The Vampire's Wife“ suknelę, kuria jau kartą buvo pasipuošusi – ją dėvėjo 2020-ųjų kovą kelionės po Airiją metu.

Kate Middleton / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tuo tarpu princas Williamas pozavo vilkėdamas juodą kostiumą, prie kurio priderino mėlyną kaklaraištį.

Teigiama, kad K.Middleton ir princo Williamo portretas trejus metus bus eksponuojamas Kembridžo universiteto Fitzwilliamo muziejuje, o 2023 metais turėtų keliauti į Nacionalinę portretų galeriją, esančią Londone. Kiek vėliau pradės savo kelionę po kitas Kembridžšyro galerijas.

Fotogalerija:

Princas Williamas ir kembridžo hercogienė Catherine (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau