Pasaulyje įvertintą dizainerės A.Kuzmickaitės kūrybą išvys ir gerbėjai Lietuvoje

A.Kuzmickaitės kolekcijos pristatymo Londono mados savaitėje plakatai ir eskizai
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Agnė Kuzmickaitė – viena iš aktyviausiai kuriančių šalies drabužių dizainerių. Kasmet kolecijas užsienio mados savaitėse ir Lietuvoje pristatanti kūrėja nutarė ir šiais metais nelaužyti tradicijos – jau lapkričio 25 d. Sapiegų parke įsikūrusioje naujoje „Tech Park“ erdvėje podiumu žengs naujausios Agnės Kuzmickaitės prêt-à-porter kolekcijos modeliai.

„Įprastai kolekcijų pristatymus rengiu pavasarį, tačiau pandeminės aplinkybės šiemet planus pakoreagavo. Na, bet, net ir tokiu visiems neįprastu metu, kūrybiniai procesai nesustojo – šiemet du kartus naujausios kūrybos modelius virtualiai pristačiau Londono mados savaitės oficialioje programoje ir, manau, kad būtų nesąžininga nuvilti gerbėjus Lietuvoje, nesuteikiant jiems galimybės iš arti pamatyti šiuos ir kitus, dar niekur nedemonstruotus drabužių modelius.

A.Kuzmickaitės kolekcijos pristatymo Londono mados savaitėje plakatas

Juolab, kad ir man pačiai kolekcijos pristatymas yra smagiausia, visus kūrybinius metus vainikuojanti proceso dalis“, – pasakoja A.Kuzmickaitė.

Tiesa, šiuo metu Agnė ne tik intensyviai ruošiasi kolekcijos pristatymui Vilniuje, bet ir kuria kostiumus pirmą kartą Lietuvoje statomai Gaetano Donizetti operai „Pulko duktė“, kurios premjera jau šį penktadienį Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre.

Agnės Kuzmickaitės eskizas

„Metai kūrybine prasme buvo išties kupini veiklos, o nuo birželio mėnesio gyvenau tarp Vilniaus ir Klaipėdos, tačiau kurti kostiumus operai „Pulko duktė“ buvo tikrai įdomu – drabužiai šešto ir septinto dešimtmečio, o šis laikmetis mados pasaulyje yra chrestomatinis – tai savotiška mados klestėjimo pražios epocha, kuomet kūrėsi „Chanel“, „Balenciaga“, „YSL“ ir kiti, dabar visame pasaulyje garsūs didieji mados namai“, – atvirauja darbingomis nuotaikomis gyvenanti drabužių dizainerė A.Kuzmickaitė.

Agnės Kuzmickaitės eskizas
Agnės Kuzmickaitės eskizas
Skaitykite daugiau