Pasidarykime pačios: 7 būdai, paspartinti plaukų augimą

Pasidarykime pačios: 7 būdai, paspartinti plaukų augimą / Fotolia nuotr.
Pasidarykime pačios: 7 būdai, paspartinti plaukų augimą / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2013-05-01 09:00
AA

Kartais, kad ir ką darytume, plaukai, atrodo, visai neauga. Ir pas kirpėją vaikštome, ir galiukus kerpame, ir kaukėmis lepiname...

Teigiama, kad plaukai neauga dėl kelių pagrindinių priežasčių: tai gali būti užprogramuota genetiškai, pamirštama jiems skirti pakankamai kruopštaus dėmesio arba trūksta tam tikrų vitaminų ir mikroelementų.

Siūlome išbandyti septynias plaukų kaukes, kurios stimuliuoja plaukų augimą, maitina juos ir padeda įveikti anksčiau minėtas problemas.

 

► Pirmas receptas

Sumaišykite lygiomis dalimis alyvuogių, kokosų ir ricinos aliejus. Užtepkite gautą masę ant plaukų šaknų ir gerai įmasažuokite. Tam skirkite bent kelias minutes. Užsidėkite maudymosi kepuraitę arba uždenkite plaukus plėvele ir apvyniokite rankšluosčiu. Plaukus išplaukite po valandos ir perskalaukite vandeniu su citrinų sultimis.

 

► Antras receptas

Pomidorų kaukė ne mažiau stimuliuoja ir skatina plaukų augimą. Jums prireiks prinokusio pomidoro. Nuplikykite jį ir nulupkite odelę. Kruopščiai sutrinkite iki vientisos košelės ir padenkite ja plaukų šaknis. Nuplaukite po 15–20 minučių.

 

► Trečias receptas

Sakoma, kad petražolių sėklos – tikras stebuklas. Išbandykite paprastą receptą: sutrinkite jas iki miltelių ir įtrinkite į plaukų šaknis. Palaikykite 30 min. ir perplaukite galvą. Naudokite jas kelis kartus per savaitę.

 

► Ketvirtas receptas

Nors kvapas ir nekoks, tačiau svogūnai – dar vienas puikus būdas paspartinti plaukų augimą. Nuo ko pradėti? Sumaišykite 2 valg. š. svogūnų sulčių su 6 valg. š. varnalėšų šaknies nuoviro. Gautu skysčiu įtrinkite plaukų šaknis ir pridenkite plėvele. Po valandėlės perplaukite plaukus šampūnu.

 

► Penktas receptas

Garstyčios – efektyvus būdas pagreitinti vešlių plaukų augimą. 200 ml kefyro gerai sumaišykite su kiaušinio tryniu ir 1 valg. š. sausų garstyčių miltelių. Užtepkite kaukę ant plaukų šaknų ir laikykite ne trumpiau kaip 40–60 minučių. Procedūrą kartokite bent kelis kartus per savaitę visą mėnesį.

 

► Šeštas receptas

Saldus medus tinka ne tik kūnui prižiūrėti – išbandykite ir plaukų kaukes su medumi. Kuo dažniau plaukus palepinkite tokia priemone: sumaišykite 1 valg. š. medaus ir kiaušinio trynį iki vientisos masės ir paskirstykite ant šaknų. Plaukus pridenkite plėvele, užsiriškite skarelę ir pabūkite taip valandą.

 

► Septintas receptas

2 kiaušinių trynius suplakite iki putų ir sumaišykite su 200 ml alaus. Užtepkite gautą masę ant visų plaukų, daugiausia dėmesio skirkite šaknims. Uždenkite plėvele ir maudymosi kepuraite. Po valandėlės ištrinkite galvą šampūnu.