Pasikeitė aktorės Jennifer Lawrence santykių statusas: kas jos išrinktasis?

Jennifer Lawrence ir Cooke'as Maroney/Vida Press nuotr.
Jennifer Lawrence ir Cooke'as Maroney/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-02-07 15:22
AA

Jau keletą dienų netyla kalbos apie aktorės Jennifer Lawrence ir Cooke'as Maroney sužadėtuves. Nors pora savo pasikeitusio santykių statuso viešai komentuoti neskuba, siūlome susipažinti su Jennifer Lawrence mylimuoju iš arčiau.

Mažiau nei prieš metus buvo pranešta, jog J. Lawrence susitikinėja su Cooke'as Maroney. Iki to laiko apie šį vyrą daugelis nežinojo absoliučiai nieko.

Visai neseniai pasklido kalbos, kad žinoma moteris, savo gyvenimą slepianti po devyniais užraktais,  žengė dar vieną svarbų žingsnį – susižadėjo su savo gyvenimo vyru. 

Niujorkietis C. Maroney yra meno galerijos „Gladsone 64“ direktorius, paveikslų kolekcionierius.

Prieš tai jis buvo siejamas su kita žymia Niujorko galerija „Gagosian“. Aukštąją mokyklą baigęs Vermonte, J. Lawrence mylimasis Niujorko universitete studijavo meno istoriją.

Manoma, kad porą supažindino bendra jų draugė Laura Simpson.

Vieni šaltiniai rašo, kad Cooke'o tėvai – ūkininkai. Suki Fredericks (mama) ir Jamesas Maroney valdo Oliverio fermą Vermonte, kur prabėgo pusę Cooke'o vaikystės. 


Jennifer Lawrence ir Cooke'as Maroney/Vida Press nuotr.

Du iš pirmo žvilgsnio skirtingi žmonės turi kai ką bendra: abu išaugę kaimo vietovėje, Jennifer – Kentukyje, Cooke’as – Vermonto valstijoje; abiejų interesų sritis – vaikų meninis ugdymas (Lawrence prieš dvejus metus įkūrė savo vardu pavadintą menų fondą, kurio tikslas – atverti jauniems žmonėms galimybes šviestis šioje srityje). Vasarą naujoji pora leido Europoje – Paryžiuje ir Romoje parodė vienas kitam mėgstamiausius paveikslus.

Draugai sako, kad Maroney – ramus, kuklus, nesusireikšminęs vaikinas. Gal ir nebloga atsvara Lawrence, nestokojančiai ambicijų ir užmojų. Juolab kad iki šiol jos gyvenime buvo kitokie vyrai – žvaigždės iš pramogų pasaulio, susirūpinusios pirmiausia savo sėkme ir poreikiais.

Su didžiąja meile Nicholu Houltu (28) Jennifer išsiskyrė po ketverių metų – sakoma, du aktoriai nepajėgė susidoroti su skirtingu darbo grafiku. 

Jennifer Lawrence ir Cooke'as Maroney (5 nuotr.)
+2