Pasimatymų programėlės: kaip sukurti patrauklų profilį

Mergina / Vida Press nuotr.
Mergina / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
A
A

Jei kada nors mėginote lyginti pasimatymų programėlių privalumus, tikriausiai sutiksite, kad procesas gali sukelti rimtą galvos skausmą. O jeigu imsite svarstyti, kokią informaciją skelbti, kad sudomintumėte potencialius kandidatus, galvos skausmas gali niekada nepraeiti. Į pagalbą ateina ekspertai ir „Vogue.co.uk“ – jie pataria, ką daryti ir ko vengti kuriant dėmesio vertą profilį.

Pateikiame dėmesio verčiausius, apibendrintus, pastebėjimus.

1. Atskeiskite savo geriausią pusę – bet nemeluokite

Niekada nenaudokite nuotraukų, kuriose esate su draugais ar, dar blogiau, buvusiais partneriais.

„Kaip ir daugelyje kitų socialinių platformų, pasimatymų programėlėje „Tinder“ ir pan. nuotrauka yra profilio ašis. Didžiausia klaida, kurią pastebiu, – mėginimas nuotraukose atrodyti tobulai. Tokios nuotraukos neatrodo tikros, nes yra pernelyg „sterilios“, – sako Rosette Pambakian iš „Tinder“. – Žinoma, pateikti save iš geriausios pusės svarbu, tačiau dvigubai svarbiau leisti atsiskleisti asmenybei. Dalykitės nuotraukomis, kuriose būtų matyti jūsų laisvalaikis, – juk norite jumis susidomėjusiems žmonėms parodyti, kokie esate iš tiesų. Jei siekiate išsiskirti iš kitų, pasidalykite „Spotify“ grojaraščiu ir instagramo paskyros nuoroda.“

Whitney Wolfe iš pasimatymų programėlės „Bumble“ antrina: „Neretai žmonės stengiasi pasirodyti tokie, kokie nėra. Būkite nuoširdūs, atskleiskite savo asmenybę nuotraukomis – tik niekada nenaudokite nuotraukų, kuriose esate su draugais ar, dar blogiau, buvusiais partneriais. Pasimatymų programėlėse esate įdomūs tik JŪS.“

2. Nepasikliaukite vien puikiomis nuotraukomis

„Kuo kruopščiau užpildykite profilio informacijos laukelius. Nesvarbu, kad atrodote puikiai – žmogus, atkreipęs dėmesį į jūsų žavų veidelį, būtinai patikrins, ką turite pasakyti apie save. Jei trūksta laiko, nenorite ar tiesiog nemanote, kad tai svarbu, laukiamo susidomėjimo nepajusite“, – teigia R. Pambakian.

O mes primename, kad nuotraukas reikėtų įsidėti tokias, kurios atspindi, kaip atrodote dabar, o ne prieš penketą metų. Ir – nepagražintas fotošopu. Ne vienam pažįstamas nusivylimas, kai žmogus realybėje atrodė absoliučiai ne taip, kaip nuotraukose. O juk tiesa susitikus vis tiek išaiškėja.

„Tinder“
„Tinder“ / Vida Press nuotr.

3. Pamirškite „ančiuko lūpas“

„Patikėkite: nei „duck face“, nei nuotraukos iš vonios kambarių nežavi. Tikriausiai nenorite pasirodyti tuščiagarbiai kvailučiai, savimylos ar tiesiog nesiorientuojantys socialinių tinklų madose (taip, tokios egzistuoja; ir taip, „ančiuko lūpos“ iš mados išėjo jau prieš kelerius metus), – sako R. Pambakian. – Grupinės nuotraukos gali teikti informaciją, kad esate komunikabilūs, kita vertus, jos gali įnešti neaiškumų, ypač jei tokia nuotrauka – pagrindinė profilio nuotrauka. Nepamirškite, kad įkelti galite limituotą skaičių nuotraukų, todėl kruopščiai atsirinkite geriausias.“

4. Kontroliuokite profilyje pateikiamą informaciją

„Neretai nesusimąstome, kaip kiti žmonės gali interpretuoti signalus, kuriuos siunčiame pasitelkdami profilio informaciją, – ir tai milžiniška klaida. Ar akcentuojate pomėgius ir hobius? Ar parodote, kaip iš tikrųjų mėgstate keliauti ar leisti savaitgalius aktyviai mieste? Ar jūsų profilyje įmanoma rasti tikslingos informacijos, kuria remiantis būtų galima brūkštelėti konkrečią žinutę, užuot tiesiog nusiuntus nieko nesakantį „labas“? Paprašykite draugų patikrinti, kokią informaciją apie save pateikėte, ir priimkite patarimus, ką vertėtų įtraukti ir ko – atsisakyti. Draugai jus pažįsta geriausiai ir tik jie gali nuoširdžiausiai patarti, kaip save vertėtų pristatyti nepažįstamiems žmonėms“, – pataria R. Pambakian.

5. Būkite nuoširdūs

„Būkite tikri, būkite nuoširdūs, – sako W. Wolfe. – Populiariausi profiliai pasimatymų programėlėse yra tie, kurie atrodo nuoširdūs ir atviri. Tarkim, nuotraukos su gyvūnais gali būti pliusas, jei jūs juos išties mylite. Jei esate nuotykių ieškotoja, dalykitės nuotraukomis, kuriose kopiate į kalną ar leidžiatės parašiutu. Svarbiausia, kad informacija, kuria dalijatės, atspindėtų jus.“