Pasinaudota modelio Simonos Starkutės vardu: moteris perspėja apie sukčius

Netikra Simonos Starkutės anketa / Asmeninio archyvo nuotr.
Netikra Simonos Starkutės anketa / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-24 12:30
AA

Prieš dieną modelis Simona Starkutė kreipėsi į savo draugus. Moteriai buvo pranešta, kad internetinėje išmaniojo telefono programėlėje „Tinder“ yra naudojama ne tik jos nuotrauka, bet su žmonėmis Simonos vardu ir bendraujama. Ši programa – skirta megzti pažintims, pats modelis sako, kad šios programos ji neturinti.

Simona Starkutė pirmadienį socialiniame tinkle išplatino pranešimą ir paprašė žmonių reportuoti apie jos netikrą „Tinder“ anketą.

Šia programėle dažniausiai naudojasi jauni žmmonės, ieškantys ne tik pažinčių, bet ir siekiantys surasti porą vienanakčiam nuotykiui.

Susirašinėjimas iš netikros Simonos Starkutė anketos / Asmeninio archyvo nuotr.

Kad žinomų žmonių nuotraukos dažnai atsiduria sukčių profiliuose – nėra naujiena, tačiau šį kartą Simona sulaukė ir pranešimų, kad jos vardu buvo susirašinėjama.

„Šiandien sužinojau, kad kažkas naudojasi mano fotografija, susikūręs anketą programoje „Tinder“. Tad noriu visiems, kas ja naudojasi, pasakyti, jog tai yra netikra anketa. Aš šitos programos nenaudoju ir jos telefone net neturiu. Tad tie arba tos, kas naudojasi, prašau praneškite apie apsimetėlį. Ačiū!“

Beje, iš Simonos anketos vykęs susirašinėjimas sukėlė dviprasmiškų minčių. Mat, po jos veidu pasislėpęs asmuo iš pradžių vaidino garsenybę, rašė esantis viešas žmogus. Vėliau, tiesiai šviesiai paklausus „netikros“ Simonos, kodėl ji slepiasi po melagingu profiliu, buvo atsakyta: „Nes turiu tam tikslą.“

Žmonės.lt primena, kad „Tinder“ pažinčių programėlė buvo sukurta 2012 metais. Jos vartotojai mato vieni kitų nuotraukas ir gali jas slinkti į dešinę arba kairę telefono ekrano pusę. Tai atitinkamai reiškia norą užmegzti pažintį arba atvirkščiai. Abiems asmenims vienam kito nuotraukas nuslinkus į dešinę pusę, jie būna sujungti ir gali susirašinėti.

Simona Starkutė (32 nuotr.)
+26