Pasipiktinę Conchitos Wurst pergale rusai siūlo boikotuoti „Euroviziją“ ir rengti naują konkursą „Eurazijos balsas“

„Eurovizijos“ nugalėtoja Conchita Wurst / Lukas Balandis / BNS nuotr.
„Eurovizijos“ nugalėtoja Conchita Wurst / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2014-05-12 19:14
AA

Rusijoje nerimsta aistros dėl Austrijos atstovės Conchitos Wurst pergalės šių metų „Eurovizijoje“. Rusijos kultūros ministras Vladimiras Medinskis jau sulaukė siūlymų uždrausti Conchitos Wurst gastroles Rusijos teritorijoje, praneša tsn.ua.

„Sceninis įvaizdis ir dainos, kurias atlieka šis nenusakomos lyties padaras, jau savaime įžeidžia daugumą Rusijos ir bet kurios kitos šalies gyventojų. Įsileisti jį į šalį – tai būtų daugiau nei nusikaltimas“, – pareiškė Sankt Peterburgo politikas Vitalijus Milonovas

Valstybės dūmos deputatas Valerijus Raškinas pažymėjo, kad Rusija dar šiemet turi nutraukti tolesnį dalyvavimą „Eurovizjos“ konkurse ir sukurti naują alternatyvų konkursą „Eurazijos balsas“, kuriame dalyvautų pirmiausia šalys iš buvusios Sovietų Sąjungos.

„Šios „Eurovizijos“ rezultatai perpildė kantrybės taurę“, – sako V.Raškinas.

Pasiūlymą rengti greit konkursą „Eurazijos balsas“ greitai pasigavo Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos, kuris šiai izoliuotai šaliai vadovauja jau 20 metų ir kurį Vašingtonas yra pavadinęs paskutiniu Europos diktatoriumi, patarėjai.

„Conchitos Wurst pergalė „Eurovizijoje“ simbolizuoja visišką Europos Sąjungos moralinių vertybių žlugimą, – sakoma patariamojo Slavų komiteto pareiškime. – Mums nereikia Europos!“

Conchitos Wurst pergalė jau išprovokavo protesto kampaniją internete – Rusijos vyrai įvairiuose socialiniuose tinkluose skelbia nuotraukas, kuriose įsiamžino besiskutantys.

Conchita Wurst: anksčiau ir dabar (10 nuotr.)
+4
2014-ųjų „Eurovizijoje“ triumfavo barzdotasis transvestitas iš Austrijos Conchita Wurst (36 nuotr.)
+30
„Eurovizijos“ dainų konkurso finalas (198 nuotr.)
+192