Pasirodė pirmoji „Eurovizijos 2024“ daina: paaiškėjo, kas atstovaus Prancūzijai

Slimane / 15min montažas
Slimane / 15min montažas
Šaltinis: Žmonės
2023-11-09 17:39
AA

Prancūzijos transliuotojas išrinko atlikėją Slimane dalyvauti ateinančių metų „Eurovizijos“ konkurse. Dainos „Mon amour“ premjera įvyko televizijos laidoje, o jau 2024 metų gegužę dainininkas stos prieš milijoninę Eurovizijos žiūrovų auditoriją Švedijoje.

Dainą „Mon amour“ parašė pats Slimane kartu su Yaacov Salah ir Meïr Salah.

Slimane Nebchi yra 34 metų Alžyro kilmės prancūzų dainininkas bei dainų autorius. Prieš persikeldamas į Les Lilasą, jis užaugo rytinėje Paryžiaus provincijoje, rašo eurovision.tv.

Atlikėjas išgarsėjo pradėjęs rašyti savo dainas ir keldamas jas į socialinius tinklas. Daugiausiai gerbėjų dėmesio sulaukė tokios dainos kaip „Toi et moi,“ „Je n'y suis pour rien,“ „Salem,“ ir „Amour Impossible.“

Sužinojęs, kad jis vyks į Švediją atstovauti Prancūzijai, atlikėjas neslėpė susijaudinimo.

„Atrodo sunku nežiūrėti į save veidrodyje dabar, kai žinau, kad atstovausiu savo šaliai „Eurovizijoje“! Kai pagalvoju, tai skamba tikrai beprotiškai. Mano pirmieji koncertai Pigalle rajono baruose, atrodo, buvo vakar. Mano tėvas nuvedė mane į pirmąją perklausą. Ir tada sekė „The Voice“ („Balsas“ – red. past.). Mano susitikimas su visuomene.

Ta nuostabi publika, kuri suteikė man jėgų ir noro susidoroti su vienu didžiausių iššūkių mano karjeroje. Tai yra didžiulis įkvėpimo šaltinis. Taip pat didelė atsakomybė. Gegužės mėnesį dainuosiu prieš beveik 200 milijonų žmonių. Dainuosiu savo tėvams. Savo dukrai. Prancūzijai. Ir jums, kuriems parašiau šią dainą“, – kalbėjo dainininkas.

Prancūzija jau daugybę metų dalyvauja „Eurovizijos“ konkurse. Nuo „Eurovizijos“ pradžios 1956 metais šalis konkurse dalyvavo 65 kartus.

5 kartus Prancūzijos siųsti atlikėjai konkurse iškovojo pergalę, tačiau paskutinį kartą jie nugalėjo tik 1977 metais. Blogiausiai įvertintas Prancūzijos pasirodymas buvo 2014 m., tą kartą didžiajame finale šalis liko paskutinė.

Prancūzija yra „Big-5“ narė, o tai reiškia, kad jiems nereikia pereiti pusfinalio ir atstovai automatiškai patenka į Didįjį finalą.

Prancūzijos atstovo dainą galite išgirsti čia: