Pasisemkite idėjų: gaminame advento kalendorių

Advento kalendorius / „Shutterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Jau nuo senų laikų adventas yra laikomas rimties, dvasinio apsivalymo metu. Prasidėjęs Šv. Andriejaus dieną, jis tęsiasi keturias savaites ir baigiasi Kalėdomis. Tai ne tik ramybės, bet ir paslaptingas, mistiškas laikas, alsuojantis Kalėdų dvasia ir švenčių laukimu.

Juk būtent šiuo laikotarpiu kiekvienuose namuose sužimba eglutės, o virtuvėse vis dažniau pakvimpa įvairiais žiemiškais aromatais. Kad Kalėdos ateitų dar greičiau ir jų nebūtų taip ilgu laukti, portalas Ji24.lt siūlo namuose pasidaryti advento kalendorių, kuris kiekvieną dieną primins apie artėjančias gražiausias metų šventes.

Taip pat skaitykite: Ruošiamės Kalėdoms: advento vainiko idėjos

Jūsų pagaminto advento kalendoriaus išvaizda ir turinys priklauso tik nuo jūsų fantazijos, tik nepamirškite ant kalendoriaus užrašyti skaičiukų, kurie primins apie artėjančias šventes.

Kalendorių galite daryti kabindami saldainių ar kitų skanėstų pripildytas kojines ant židinio, dėdami dovanėles į mažas dėžutes, iš kurių suformuosite eglutę... Saldų kalendorių galima sukurti net iš degtukų dėžučių. Tiesiog apklijuokite jas kalėdiniu dovanų popieriumi, priklijuokite skaičiukus ir suformuokite iš dėžučių Kalėdų eglutę ar dailiai jas suklijuokite ant gražaus kartoninio popieriaus.

Tiesa, advento kalendorius nebūtinai turi būti saldus. Savo šeimai ar draugams galite paruošti ir užduočių kalendorių – ant mažų kortelių užrašykite tos dienos užduotį, palinkėjimą ar smagią frazę ir jas visas gražiai apipavidalinkite. Korteles sukabinkite su šventiškai nudažytais skalbinių segtukais ar priklijuokite ant kartono ir dailiai įrėminkite.

Taip švenčių laukimas bus dar smagesnis ir naudingesnis, ypač jei prigalvosite daug gerų ir naudingų užduočių. Juk belaukiant Kalėdų ir Naujųjų metų būtų gerai išpirkti visas metų nuodėmes, ar ne?

Gražus advento kalendorius gali atstoti ir Kalėdų eglutę. Ant sienos iš šviečiančios kalėdinės girliandos suformuokite eglutę, pakabinkite ant jos keletą dekoracijų ar gražių ir spalvingų žaisliukų, viršuje priklijuokite blizgančią žvaigždę, o eglutės apačioje išdėstykite sunumeruotas dėžutes ar maišelius su mažomis dovanėlėmis.

Dar daugiau įvairių idėjų advento kalendoriui galite pažiūrėti mūsų galerijoje. Ramaus ir jaukaus švenčių laukimo!

Originalios idėjos advento kalendoriui (26 nuotr.)
+20
Skaitykite daugiau