Pasitikite pavasarį su naujuoju „Horoskopų“ numeriu!

Žurnalo „Horoskopai“ viršelis / Redakcijos archyv.
Žurnalo „Horoskopai“ viršelis / Redakcijos archyv.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-02-23 14:00
AA

Laukdami pavasario, tikimės atsisakyti, kas sena, į savo gyvenimą įsileisti naujų dalykų, išmokti ir sužinoti tai, kas padėtų gyventi gražiau ir geriau. Pavasariniame „Horoskopų“ numeryje rasite astrologinių prognozių, naudingų patarimų ir testų, kurie padės geriau pažinti save.

Astrologė Nijolė Gabija Wolmer sudarė Pavasario horoskopą, kuris padės apsispręsti, kuriuo laiku geriau šį sezoną atostogauti, kurį pavasario mėnesį siekti karjeros aukštumų, o kada tiesiog leisti įvykiams tekėti sava vaga ir nesiversti per galvą stengiantis ką nors pakeisti.

Kad ir kaip toli pažengtų mokslas, jis negali atsakyti į visus klausimus. Nes daugelis jų išties slypi kažkur anapus. Ezoterinių mokslų akademijos rektorius Mindaugas Stravinskas pasakoja apie kasdien mus supančius daiktus ir jų spinduliuojamą energiją („Nekaltinkime daiktų, kol mūsų viduje gyvena pyktis ir baimė“).

Astrologė Vaida Budginaitė atskleis Saulės ir Mėnulio užtemimų paslaptis. Skaitydami straipsnį „Užtemimai vyksta per pilnatį ir per jaunatį“ sužinosite, kad jie ne visada turėtų gąsdinti.

Tūkstančius metų gyvuojantis astrologijos mokslas gali paaiškinti ir atskleisti daugybę paslapčių, nurodyti mūsų stiprybes ir silpnybes, tačiau jokiu būdu nenuspręsti už mus pačius. Savąją lemtį patys kuriame kiekvieną akimirką pasirinkdami vieną ar kitą pusę, vienaip ar kitaip reaguodami į susiklosčiusias aplinkybes, pasirinkdami vienokius ar kitokius žodžius. Straipsnis „Ar gimėte po laiminga žvaigžde“ atskleis, kiek lemia žvaigždės, o ką padaryti turėtume patys.

Suprasti save ne visada pavyksta, tačiau pažinti savo reakcijas, stiprybes ir silpnybes tikrai pravartu. Lina Balsė straipsnyje „Kvapai sužadina pasąmonėje slypinčias patirtis“ pataria pasigilinti į kvapų pasaulį ir sužinoti, kokias paslaptis apie mus gali atskleisti skirtingi aromatai.

Ar žinojote, kad Danijoje yra Laimės tyrimų institutas, o danai ne kartą buvo pripažinti laimingiausia Europos tauta? Straipsnis „Laimingas gyvenimas pagal danus“ atskleis, kad taip yra dėl hygge, kuris labiau apibūdina nuotaikas ir patyrimus nei konkrečius dalykus.

Naujajame „Horoskopų“ numeryje rasite naudingų straipsnių ir apie tai, kaip tinkamai sutikti pavasario lygiadienį kovo 20-ąją. Šis laikas, pasak žinovų, yra stebuklingas ir leidžia daugelį dalykų pradėti iš naujo. O gera pradžia, kaip sakoma, – pusė darbo.