Pasitikrinkite, ar jūs nesate energinis vampyras

Ar jūs nesate energijos vampyrė? / Shutterstock nuotr.
Ar jūs nesate energijos vampyrė? / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-09-16 19:00
AA

Su energiniais vampyrais susiduriame kasdien. Su jais pabendravę prarandame jėgas, jaučiamės išsekę taip, kad nebeturime jėgų ko nors imtis. Tačiau ar kada pagalvojote, kad būtent jūs galite būti tas žmogus, kuris vampyruoja kitus. Abejojate? Pasitikrinkite!

Jei esate sąžiningi patys sau, nesunkiai nustatysite, ar galite save vadinti energiniu vampyru.

Visi energiniai vampyrai elgiasi gana panašiai, tad nustatyti, kad žmogus siurbia iš aplinkinių energiją, nėra sudėtinga, kur kas sunkiau suprasti, kad patys taip elgiamės. Vis dėlto, jei esate sąžiningi patys sau, nesunkiai tai nustatysite. Štai keletas punktų, į kurių daugumą atsakę teigiamai, turėtumėte suprasti – reikia kažką daryti, nes šalia jūsų kiti būdami pavargsta.

  • Jei jums nutinka kas nors bloga, visi turi apie tai sužinoti.
  • Kartais su žmogumi liaujatės bendrauti tada, kai jums jis tampa nebereikalingas.
  • Kitam išklojus savo bėdas, pasidaro lengviau.
  • Laikote save praktišku žmogumi.
  • Neturite draugų, kuriuos su jumis sietų daugiau kaip dešimties metų draugystė.
  • Mylite šunis, nes jie geriausi draugai.
  • Jus sunku įskaudinti.
  • Pavydite, jei kam nors sekasi geriau nei jums.
  • Neretai kitus apšnekate už akių.

Jei daugiau nei penki atsakymai yra teigiami, jūs tikrai galite save vadinti energiniu vampyru. Tačiau gerai tai, kad norėdami šią situaciją galite pakeisti. Tiesiog labiau stenkitės dėl kitų žmonių ir mažiau juos apkraukite savo problemomis ir rūpesčiais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip apsisaugoti nuo energinių vampyrų?

Energinis vampyras pagal gimimo datą

Kartais labai lengva nustatyti energinį vampyrą. Norint tai padaryti, pakanka atkreipti dėmesį į tai, kaip žmogus elgiasi. Tačiau savęs neretai nematome. Juk visiškai nesąmoningai jūs pats galite būti energijos vampyru. Jei bijote skaudinti savo artimuosius, draugus ir tiesiog pažįstamus, atlikite šį testą ir nustatykite, ar galėtumėte būti energinis vampyras.

Jei įtariate, kad jūsų bičiulis ar kolega vagia jūsų energiją, ištaikykite progą patyrinėti jo delnų linijas. / Shutterstock nuotr.

Kaip elgsitės sužinoję atsakymą, priklauso tik nuo jūsų. Pavyzdžiui, galite tai visiškai ignoruoti ar neigti arba, priešingai, pradėti įdėmiau stebėti savo elgesį ir jį keisti. Taigi, kaip sužinoti, ar galite būti energijos vampyras? Numerologai teigia, kad tokie dažniausiai būna vienetukai ir dvejetukai. Sudėkite visus savo gimimo datos skaitmenis. Pavyzdžiui, gimėte 1980 01 02. Taigi 1+9+8+1+2=21=2+1=3. Turite tol skaičiuoti, kol gausite vieną skaičių. Jūsų skaičius trejetukas. Tokie žmonės, pagal numerologiją, retai būna energiniais vampyrais.

Trejetukai, šešetukai ir aštuonetukai dažniausiai būna neutralūs žmonės, tai reiškia, kad jie energijos nei vagia, nei patys ją atiduoda.

Penketukai ir septynetukai dažnai būna energijos donorai. Devynetukai pasižymi ypatingomis energijos galiomis, o ketvertukai turi labai daug energijos, netgi gali būti juodaisiais magais.

Na, o vienetukai ir dvejetukai dažniausiai sąmoningai ar nesąmoningai naudojasi aplinkiniais žmonėmis ir jų energijos resursais. Įdomu išsiaiškinti, ar pats žmogus žino, kad siurbia kitų energiją. Jei jis visai nėra patenkintas tokiomis savo savybėmis, gali mokytis kontroliuoti elgesį ir energiją, ją stiprinti ne silpnindamas aplinkinius, bet energijos gaudamas iš gamtos, medituodamas, melsdamasis.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!