Pasiūlymas vakarui: šelmiškų komedijų TOP 5 su pamėgtais lietuvių aktoriais

Kadrai iš filmų „Tobulas pasimatymas“ ir „Importinis jaunikis“
Šaltinis: Žmonės
AA

Penkios lietuviškos komedijos kvies ne tik gardžiai juoktis iki ašarų, bet ir mylėti. Visus filmus namuose patogiai žiūrėkite namų kino platformoje „ŽMONĖS Cinema“.

Pats sau milijonierius“

Penktoji žiūrovų įvertinto režisieriaus Tado Vidmanto komedija. Trisdešimt ketverių metų Donatas Pukys kartu su savo sužadėtine Laurita ir jos kiauksinčiu madingu šuneliu Gučiu gyvena Kaune. Už Donatą jaunesnė Laurita dirba instagramo modeliu. Audriaus Bružo vaidinamas Donatas neseniai įsigijo kriptovaliutų „fermą“ bei sportinį automobilį. T. Vidmantas kviečia į istoriją, kupiną juokingų nesusipratimų, pikantiškų paslapčių, taiklaus humoro ir nuginkluojančio nuoširdumo.

Tobulas pasimatymas“

Jurgitos Jurkutės vaidinama herojė Lina svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Išsityčiojęs iš merginos savo laidoje, jis pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma. Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu?

Importinis jaunikis“

Gabrielės Martirosian herojė Kotryna grįžta į gimtuosius namus ruoštis vestuvėms ir supažindinti tėvų su savo išrinktuoju. Merginos tėvas, vietinio daržovių verslo savininkas Cibulskis, išsiuntęs dukrą į mokslus Prancūzijoje nesitikėjo, kad būsimas žentas – egzotiškos išvaizdos ir karšto kraujo jaunuolis. Ar vestuvės įvyks?

Ir visi jų vyrai“

Režisieriaus Donato Ulvydo filme „Ir visi jų vyrai“ centre – trys stiprios asmenybės su savo požiūriu, idealais, baimėmis ir svajonėmis. Trys moterys, kurios ieško, klysta, pyksta, džiaugiasi, liūdi ir, žinoma, myli. Myli savo gyvenimo vyrus, nors kartais atrodo, kad be jų viskas būtų kur kas paprasčiau. Pagrindinius vaidmenis filme sukūrė aktorės Inga Jankauskaitė, Kristina Kazlauskaitė, Aušra Giedraitytė.

Vestuvės“

Vos kelis mėnesius pažįstami Laura ir Edgaras ruošiasi vestuvėms, tačiau kiekvienas kitaip, nes yra iš skirtingų visuomenės sluoksnių. Vestuvių labiausiai reikia Lauros tėvui, suktam ir korumpuotam politikui, siekiančiam pritraukti dėmesį ir susirinkti „padorumo“ tarškų – leisti tekėti dukrą už paprasto berno. Galiausiai patys jaunieji, įtraukti šventės šurmulio, šokių, žaidimų ir tėvų konflikto, staiga suvokia, kad beveik nepažįsta vienas kito.

Skaitykite daugiau