Paskelbta 28-erių Holivudo aktoriaus Janseno Panettiere'o mirties priežastis: gyvybė užgeso staiga

Jansenas Panettiere'as, Hayden Panettiere / „Scanpix“ nuotr.
Jansenas Panettiere'as, Hayden Panettiere / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-02-27 21:18
AA

Praėjusią savaitę pasaulį apskriejo liūdna žinia – mirė jaunesnysis „Klyksmo“ („Scream“) žvaigždės Hayden Panettiere brolis Jansenas Panettiere'as. Dabar paaiškėjo, 28-erių vaikino mirties priežastis.

Kaip praneša „New York Post“, aktorius Jansenas Panettiere'as mirė dėl išsiplėtusios širdies.

Skaudžią žinią J.Panettiere'o mirtį dar vasario 21-ąją TMZ patvirtino šeimos šaltinis.

Teigiama, kad J.Panettiere'as mirė vasario 19-ąją savo namuose.

Kaip skelbia „New York Post“, J.Panettiere'as buvo rastas be sąmonės ir sėdintis ant kėdės. Į namus užsukęs draugas paskambino pagalbos telefonu 911 ir atliko dirbtinį kvėpavimą. Vis dėlto vaikino gyvybės išgelbėti nepavyko.

Skelbiama, kad aktoriaus bičiuliai susirūpino, kai J.Panettiere'as tą pačią dieną neatvyko į verslo susitikimą.

Jansenas Panettiere'as / „Scanpix“ nuotr.

Jansenas sekė savo vyresniojo brolio ir sesers pėdomis ir pats padarė aktoriaus karjerą Holivude, skelbia Metro.co.uk.

Niujorke gimusi žvaigždė debiutavo komedijos „Even Stevens“ epizode kartu su Shia LaBeoufu ir Nicku Spano, taip pat filmuose „Third Watch“, „Hope & Faith“ ir „Everybody Hates Chris“.

Vienas ryškiausių jo vaidmenų buvo 2019 m. seriale „Vaikščiojantys numirėliai“ (The Walking Dead), kur įkūnijo Kasperą (Casper). Taip pat atliko pasikartojantį Trumano X vaidmenį Nickelodeon seriale „The Xs“.

Jansenas Panettiere'as / „Scanpix“ nuotr.

Savo talentą jis pademonstravo didžiajame ekrane filmuose „Robotai“, „Ledynmetis: ištirpimas“, „Tobulas žaidimas“ ir „Vasara visam laikui“ bei daugelyje kitų.

Jansenas ir penkeriais metais vyresnė Hayden ne kartą filmavosi tame pačiame filme, įskaitant 2004 m. „Tigrų kruizas“ ir 2012 m. „Klastotojas“.

Jie kartu dirbo 2005 m. filme „Lenktyninės juostos“, kuriame Hayden vaidino Channingą Walshą, o jos brolis ir sesuo įgarsino jaunesnę zebro Stripeso versiją.

Atsitraukęs nuo dėmesio, Jansenas buvo pradedantis menininkas ir turėjo savo sudėtingiems darbams skirtą „Instagram“ paskyrą.

Jis skelbdavo spalvingų drobių ir savo kurtų drabužių, batų ir aksesuarų nuotraukas.

Praėjusį mėnesį jis įkėlė mielą juodai baltą nuotrauką, kurioje Hayden žaidžia su jo plaukais, kartu su prierašu: „Ne pirma šukuosena, kurią ji bando man padaryti.“

Naujausias Janseno įrašas platformoje pasirodė likus vos trims dienoms iki mirties. Tuomet jis pasidžiaugė meno kūriniu.