Paskelbtas geriausiai besirengiančių garsenybių sąrašas: stilingiausia pripažinta Reese Witherspoon

Reese Witherspoon, Julianne Moore, Zoe Saldana ir Elizabeth Banks / „Scanpix“ nuotr.
Reese Witherspoon, Julianne Moore, Zoe Saldana ir Elizabeth Banks / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-09-10 17:57
AA

Žurnalas „People“ paskelbė kasmetinį geriausiai besirengiančių garsenybių sąrašą ir pirmoje vietoje šiemet atsidūrė aktorė Reese Witherspoon.

Geriausiai besirengiančia garsenybe pripažinta Reese Witherspoon (39 m.) neslepia, kad išsirinkti tinkamą suknelę raudonajam kilimui jai – gana sunki užduotis, mat ji yra labai žema, vos 156 cm ūgio, ir jai tinka toli gražu ne kiekvienas garsių dizainerių kūrinys. Būtent dėl savo ūgio aktorė vengia pūstų suknelių, mat, kaip pati juokauja, su tokia atrodytų „tarsi grybas“.

Be to, Reese Witherspoon puikiai atrodo ne vien ant raudonojo kilimo, bet ir kasdieniame gyvenime – ji dažnai vilki savo prekės ženklo „Draper James“ drabužiais, kuriuos jau spėjo pamėgti amerikietės.

Geriausiai besirengianti garsenybė – aktorė Reese Witherspoon (26 nuotr.)
+20

Antrąją vietą „People“ skyrė šiemet „Oskarą“ pelniusiai aktorei Julianne Moore (54 m.). Jos stilistė Leslie Fremar sakė, kad visi drabužiai, kuriuos aktorė vilki, pirmiausia yra derinami prie jos ugninių plaukų – tai pagrindinė ir svarbiausia jos įvaizdžio detalė.

Julianne Moore / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečioje vietoje atsidūrė aktorė Mindy Kaling (36 m.) – ji komplimentų sulaukė už tai, kaip puikiai pasirenka prie savo neholivudinės figūros tinkančius drabužius. 

Julianne Moore / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Išskirtinio dėmesio sulaukė ir 15-metė Kiernan Shipka. Seriale „Reklamos vilkai“ išgarsėjusi paauglė liaupsinama už puikų ir nuo mažų dienų išlavintą skonį – ji nesistengia per greitai suaugti ir renkasi pagal savo amžių tinkamus drabužius. Ji geriausiai besirengiančių garsenybių sąraše yra jauniausia.

Julianne Moore / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jūsų dėmesiui, 10 geriausiai besirengiančių garsenybių pagal žurnalą „People“:

 1. Reese Witherspoon (39 m.)
 2. Julianne Moore (54 m.)
 3. Mindy Kaling (36 m.) 
 4. Elizabeth Banks (41 m.)
 5. Sienna Miller (33 m.)
 6. Zoe Saldana (37 m.)
 7. Rose Byrne (36 m.)
 8. Emily Blunt (32 m.)
 9. Kiernan Shipka (15 m.)
 10. Kate Hudson (36 m.)
Geriausiai besirengiančios garsenybės pagal žurnalą „People“ (29 nuotr.)
+23