Paskutinę minutę į „Eurovizijos“ atranką neatvyko Sasha Song

Sasha Song / OKTO Photopgraphy nuotr.
Sasha Song / OKTO Photopgraphy nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-01-23 21:08
AA

Trečiadienio vakarą didžiojoje LRT studijoje vyko jau ketvirtasis nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ filmavimas, kurį vasario 2 dieną per LRT televiziją galės išvysti ir visa Lietuva.

Tarp kitų vienuolikos pasirodymų, į sceną žengti turėjo ir žinomas dainininkas Sasha Song. Tačiau paskutinę minutę dainininkas neatvyko į atrankos filmavimą. 

Su atlikėju Žmonės.lt kol kas susisiekti nepavyko, tačiau panašu, kad šiais metais dainininkui „Eurovizijos“ konkursas baigėsi.  

Sasha Song / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Tiesa, atlikėjas apie tai, kad žada dayvauti „Eurovizijos“ atrankoje taip pat pranešė paskutinę minutę. 2009 metais Lietuvai jau atstovavęs Sasha Song į sceną turėjo lipti ne vienas, o kartu su dainininke Dovile ir pristatyti dainą „Bad Boy“.

Be to, pagal „Eurovizijos“ taisykles atlikėjui gresia piniginė bauda. „Jeigu Atlikėjas nurodytu laiku neatvyksta į konkurso atrankinių turų ir finalo koncertų repeticijas, įrašus ar transliaciją ir nepateikia svarbią priežastį (ligą, artimojo netektį ar pan.) įrodančių dokumentų, LRT turi teisę pašalinti atlikėją iš konkurso ir skirti 2000 eurų baudą“, – rašoma „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinės atrankos taisyklėse.

Ketvirtoji nacionalinės „Eurovizijos“ atranka (66 nuotr.)
+60