Paskutinės minutės atostogos: kaip kokybiškai pailsėti nemėgstantiems planuoti iš anksto?

Paskutinės minutės kelionės / Atstovų nuotr.
Paskutinės minutės kelionės / Atstovų nuotr.
Šaltinis: Reklama
2023-06-27 13:58
AA

Vargu, ar rastume poilsiui abejingų žmonių, todėl apie atostogas imame galvoti vos ėmus šilti orams. Dar pavasarį išgirdę apie į šiltąją Turkiją, Tunisą, Egiptą ar Kiprą pasimėgauti saule skubančius kolegas, nejučiomis imame svarstyti, kada patys galėtume pradėti krautis lagaminus nerūpestingam poilsiui krištolo skaidrumo baseinuose ir jaukiuose vietos restoranuose.

Vis dėlto, tokios kelionės dažnai pareikalauja daug laiko, skirto organizavimui, viešbučių rezervacijų paieškoms, maršrutų sudarymui bei kitiems išvykos elementams, tačiau juk tikrai ne kiekvienas mėgstame analizuoti šimtus pasiūlymų, o ir laiko tam ne visuomet turime.

Ne paslaptis, kad atidėliojant organizavimą, pasiūlymų gerokai mažiau lieka ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje – čia net kaimo turizmo sodybos dažnai išgraibstomos likus pusmečiui iki šiltojo sezono įkarščio! Tad ką daryti pavėlavus į šį atostogų planavimo traukinį?

Laikas Lietuvos pažinimui

Be abejo, viskas priklauso nuo jūsų norų bei lūkesčių, tačiau pradėti galite ir nuo mūsų gražiosios Lietuvos. Šis variantas puikiai tiks saugesniems pasirinkimams pirmenybę teikiantiems žmonėms, o ir tokios išvykos kaina gali pasirodyti išties patraukli.

Jei jau pavėlavote užsisakyti mėgstamą kaimo turizmo sodybą, griebkite palapinę, pasirūpinkite apsauga nuo vabzdžių ir mėgaukitės grynu oru!

Besibaiminantiems dėl netikėto lietaus ar vasariškų audrų, galima pasidairyti kemperių nuomos pasiūlymų – Lietuvoje jų išties gausu, todėl išsirinkti patraukliausią nebus sunku.

Be abejo, keliaudami pasirinktu būdu ir ieškodami vietos nakvynei, būtinai atsižvelkite į teritorijoje taikomus ribojimus ir nestatykite palapinės ar kemperio draudžiamoje vietoje, nekūrenkite laužų nenumatytose laužavietėse bei laikykitės kitų rekomendacijų.

Vis dėlto, gali kilti klausimas – o kur keliauti? Rinkitės maršrutą pagal atostogų trukmę – trumpesnėms tiks, pavyzdžiui, vieno nacionalinio parko išsami pažintinė kelionė, kurios metu aplankysite pažintinius takus, apžvalgos bokštus bei pasidomėsite vietine virtuve, o ilgesniam laikotarpiui galite suplanuoti apvažiuoti visą Lietuvos pasienį ar aplankyti mažesnius, tačiau savo įdomybėmis kiekvieną keliautoją sužavinčius miestus ir miestelius.

Prabangiam poilsiui užsienyje – niekada ne per vėlu

Tiesa, jei po Lietuvą keliavote pernai ar šiemet tiesiog norėtumėte labiau palepinti save, galite drąsiai ieškoti ir pasiūlymų užsienyje. Žinoma, įprastiniai kelialapiai, kuomet jų dairomasi likus mėnesiui ar net mažiau iki išvykimo, gali nustebinti išaugusiomis kainomis.

Tokiu atveju verta apžvelgti paskutinės minutės pasiūlymus, kurie atveriamomis galimybėmis gali nustebinti net ir patyrusius atostogautojus.

Viena didžiausių poilsio ir viešbučių paslaugų el. parduotuvė Baltijos šalyse Noriu Noriu Noriu kviečia pasimėgauti poilsiu saulėtose pakrantėse už ypač patrauklią kainą.

„Viskas įskaičiuota“ paketas leis atsipalaiduoti ir lepintis skaidriais baseinais, pirtimis, masažais, pramogų zonomis, gardžiu restoranų maistu, gaiviais gėrimais baruose bei nepamirštamu vaizdu pro jūsų kambario langą.

Atrinktos paskutinės minutės kelionės idealiai tiks kiekvienam – čia variantų atostogoms ras ir poros, ir atostogaujančios šeimos, o norintiems savarankiškai susiplanuoti dalį atostogų, tikrai patiks kelialapiai su nuolaidomis.

Atsiduokite nepaprasto grožio paplūdimiams ir mėgaukitės kūną bei mintis lepinančiais malonumais savo išskirtinumu stebinančiuose kurortuose.