„Paskutinės vakarienės“ fotosesija nepatiko net pačioms „Mis Bumbum“ dalyvėms: „Nuėjome per toli“

„Mis Bumbum“ dalyvių fotosesija, kurią įkvėpė Leonardo da Vinci freską „Paskutinė vakarienė“ / Vida Press nuotr.
„Mis Bumbum“ dalyvių fotosesija, kurią įkvėpė Leonardo da Vinci freską „Paskutinė vakarienė“ / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-27 22:33
AA

Brazilijoje rengiamo gražiausių užpakaliukų konkurso „Mis Bumbum“ organizatoriai artėjant finalui paviešino diskusijų audrą sukėlusią nuotrauką, kurioje figūringosios konkurso dalyvės pozavo imituodamos Leonardo da Vinci freską „Paskutinė vakarienė“.

Skandalingoje nuotraukoje vien oranžiniais bikiniais vilkinčios „Mis Bumbum“ dalyvės garsiojo Leonardo da Vinci darbo, kuris nutapytas ant siauros sienos Šv. Marijos Maloningosios bažnyčioje Milane, replikoje pakeitė biblinius herojus.

„Mis Bumbum“ organizatorius Cacau Oliveris sakė, kad ši nuotrauka apjungė dvi didžiausias Brazilijos aistras – religiją ir moteris.

„Mes nenorėjome įžeisti Bažnyčios“, – sakė jis.

Tačiau Brazilijos Bažnyčiai tokia šventvagiška fotosesija pasirodė nepriimtina, nuotrauką neigiamai vertino ir internautai.

Nuotraukos centre, kur originaliame darbe pavaizduotas Jėzus, esanti konkurso dalyvė Daiana Fegueredo dėl užplūdusios kritikos lavinos vėliau net buvo priversta atsiprašyti.

„Mis Bumbum“ dalyvė Daiana Fegueredo / Vida Press nuotr.

„Visiškai suprantu, kodėl žmonės dėl to pyksta, nes net ir aš pati pykstu ant savęs, kad esu toje nuotraukoje, – sakė Daiana Fegueredo. – Man tai atrodo šventvagiška. Giliai viduje jaučiuosi labai blogai dėl to. Aš esu praktikuojanti katalikė. Nuo tos dienos, kai dalyvavau toje fotosesijoje, mano širdis netelpa krūtinėje, aš negaliu miegoti ir nenustoju apie tai galvojusi. Jau paprašiau Dievo atleidimo ir prašau atleidimo iš visų kitų. Mes nuėjome per toli. Mes tapome dalimi didelės nuodėmės.“​

O jūsų nuomone: tai įžūlu ar originalu?

Viso pasaulio dėmesį pritraukiantis gražiausių užpakaliuko konkurso finalas įvyks jau kitą mėnesį San Paule.

„Mis Bumbum“ dalyvė Daiana Fegueredo / Vida Press nuotr.
Erotiška „Mis Bumbum“ dalyvių fotosesija (27 nuotr.)
+21
Gražiausio užpakaliuko konkurso „Mis Bumbum“ dalyvės (30 nuotr.)
+24