Paskutiniai pasispardymai prieš „Eurovizijos“ startą: generalinėje repeticijoje – Monikos Liu žavesys

Monika Liu generalinėje „Eurovizijos“ repeticijoje / Luko Balandžio nuotr.
U.Martusevičiūtė ir L.Balandis, iš Turino
Šaltinis: Žmonės
AA

Lietuvos delegacijai ir atstovei Monikai Liu „Eurovizijoje“ prasideda intensyvus laikas. Pirmadienį suskambo generalinės pusfinalio repeticijos Turino Olimpinėje arenoje „PalaOlimpico“. Čia Lietuvos atstovams teks būti iki pat vėlyvos nakties.

Pirmadienį buvo numatytos dvi generalinės „Eurovizijos“ pusfinalio repeticijos. Monika Liu ir kitų šalių atstovai čia jaučiasi kaip tikrame konkurse – iš eilės repetuojami viso pusfinalio pasirodymai.

Pirmą repeticiją galėjo stebėti ir žiniasklaidos atstovai, kurie atlikėjai negailėjo komplimentų. Antra repeticija skirta žiūri nariams.

Generalinėje repeticijoje didesnių pasikeitimų Monikos Liu pasirodyme nebuvo. Atlikėja dainavo su ta pačia blizgančia suknele, jos spindesį papildė lemputės, vietomis ekranuose buvo rodomas Monikos atvaizdas.

Nuo šiol savo pusfinalio pasirodyme atlikėja nieko keisti jau nebegalės.

Monika Liu generalinėje „Eurovizijos“ repeticijoje / Luko Balandžio nuotr.

Regis, repeticija praėjo sklandžiai, po Lietuvos atstovės pasirodymo nuaidėjo plojimai.

Po pasirodymo ji davė komentarą žiniasklaidos atstovams.

15min Monika pasakojo, kad jaučiasi gerai, nes repeticija praėjo sklandžiai. Scenoje ji jautėsi patogiai, viską girdėjo, apranga nevaržė jos judesių. Yra rami ir patenkinta šiandienos repeticijos rezultatu.

„Esu nerami tik dėl to, ko nežinau. Tai dėl to, ar eisim į finalą. Svarbu patikti komisijai“, – tikino ji.

Lietuvos atstovė taip pat paminėjo, kad daug bendrauja su užsienio žiniasklaida. Jie dažnai prašo sudainuoti savo kūrinį.

„Kiti „Eurovizijos" atstovai sako, kad mano muzikinis pasirodymas labai išsiskiria iš kitų, visi pastebi lietuvių kalbą. Užsieniečiai mano, kad dainuoti gimtąja kalba yra labai įdomu. Mano dainą visi dainuoja ir jie laukia, kada tą žodį „Sentimentai" galės pasakyti", – atviravo Monika.

Paklausta, kaip reaguoja į daugumos žmonių spėjimus, kad laimės Ukraina, ji teigė pritarianti, nes palaiko grupę „Kalush Orchestra“.

Monika Liu po generalinės „Eurovizijos“ repeticijos / Luko Balandžio nuotr.

„Jų daina sminga tiesiai į širdį, eina šiurpas. Visi nori verkti, man jų pasirodymas yra absoliučiai geriausias. Jų tikrumo faktorius viską nukonkuruoja. Tikrai labai noriu, kad jie laimėtų", – apie palaikymą ukrainiečiams kalbėjo atlikėja.

Vis dėlto paminėjo, jog yra žmonių, kurie taip negalvoja ir dažnai netgi stebisi, kad Monika „Eurovizijoje“ palaiko Ukrainą. „Turime nepamiršti, kad Ukrainoje vyksta karas. Šįryt iš karto prabudusi pervedžiau pinigų Ukrainos organizacijai“, – 15min sakė Monika Liu.

Tiesa, atlikėja tiki savo pasirodymu ir viliasi, kad komisijos nariai ir žiūrovai atkreips dėmesį į jos muzikalumą.

„Daug pasirodymų yra klišinių, tad tikiu, jog manasis išsiskiria“, – komentavo Lietuvos atstovė.

Monika neslepia savo noro keliauti į finalą. Nors, pasak jos, nepakliuvus į lemiamą kovą jos gyvenime niekas nepasikeis, ji vis tiek ryžtingai nusiteikusi pasirodyti tarp geriausiųjų.

Monika Liu generalinėje „Eurovizijos“ repeticijoje (32 nuotr.)
+26

Primename, kad pirmąkart Turino „PalaOlimpico“ arenos sceną Monika Liu išbandė savaitgalį. Tada Lietuvos atstovė susidūrė su šiokiais tokiais trukdžiais – negirdėjo savęs ausinėse, nes jos nebuvo tinkamai prijungtos.

Trečiadienio rytą vyko antroji Monikos repeticija didžiojoje scenoje. Į ją atlikėja lipo trečia ir kelis kartus sudainavo savo eurovizinį kūrinį „Sentimentai“.

Tiesa, ši repeticija taip pat nebuvo visiškai sklandi. Anot portalo lrt.lt, pirmojo bandymo metu konkurso komanda įjungė ne visus vaizdo efektus, be to, Monika neišgirdo, kiek laiko liko iki dainos pradžios, taip pat vėl prastai girdėjo save ausinėse. Kiti sykiai buvo sėkmingesni.

Monika Liu prieš generalinę „Eurovizijos“ repeticiją / Luko Balandžio nuotr.

Monikos Liu įvaizdis nepasikeitė nuo to, ką matėme anksčiau – ji pasirodė su ta pačia blizgančia suknele.

Lietuvos atstovės pasirodymas prasideda stambiais planais. Įvairiais pasirodymo momentais naudojamos šviesos. Per priedainį galima išvysti pirmuosius kadrus iš toliau, be to, žiūrovai mato dvi Monikas Liu, kaip ir nacionalinės atrankos finalo metu.

Monika Liu po generalinės „Eurovizijos“ repeticijos / Luko Balandžio nuotr.

Sekmadienį, generalinės repeticijos išvakarėse Monika socialiniuose tinkluose kreipėsi į savo gerbėjus ir kvietė pirmojo pusfinalio metu balsuoti ir palaikyti jos dainą.

„Antradienį – 10 dieną – po daugelio metų į „Euroviziją“ grįžta lietuvių kalba. Į konkursą atėjau vedama šios idėjos – priminti Europai apie mūsų senąją, gražiąją kalbą. Iki šios dienos daugelis žmonių visame pasaulyje vis dar nežino, kokia kalba šneka lietuviai. Tai yra lietuvių kalba ir aš esu čia tam, kad tai parodyčiau. Todėl palaikykite mane ir mano dainą „Sentimentai“ šį antradienį pusfinalyje“, – rašė Monika Liu.

Tuesday - 10th - After many many years Lithuanian language is back to Eurovision. I came to Lt audition driven by this...

Posted by Monika Liu on 2022 m. gegužės 8 d., sekmadienis
Skaitykite daugiau