Paskutinis Daivos Rudokaitės interviu: apie kelią svajonės link ir lemtingus mamos žodžius

Daiva Rudokaitė / Donato Stankevičiaus ir BNS Foto nuotr.
Daiva Rudokaitė / Donato Stankevičiaus ir BNS Foto nuotr.
Justė Juškevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
2023-05-25 19:03
AA

Gegužės 22-ąją Lietuvą sukrėtė netikėta žinia – po sunkios ligos mirė aktorė, psichoterapeutė Daiva Rudokaitė. Talentinga aktorė Lietuvos teatro scenoje ir televizijoje paliko ryškų pėdsaką, o tai galėtų paliudyti tiek kolegos, tiek žiūrovai. Vis dėlto pati Daiva paskutiniame portalui Žmonės.lt duotame interviu prisipažino – jai sunku girdėti aplinkinių liaupses, nors pasidžiaugti kasdieninėje veikloje tikrai turėjo kuo.

„Veikloms, kurios man yra svarbios, aš galiu atiduoti visą save, tik man sudėtinga apie tai pasakoti. Va, ir šiandien man nelengva. Bet to reikia išmokti – gal bent vieną žmogų, kuris sunkiai siekia svajonės, tai įkvėps“, – 2021-ųjų gegužę, kalbėdama su portalu Žmonės.lt, šypsojosi tarp aktorystės ir psichoterapijos balansavusi D.Rudokaitė.

Jos akyse tuomet spindėjo planai ir svajonės, o šių nestigo ne tik aktorystėje, bet ir psichologijos mokslo pasaulyje. Kiek kalnų čia ji dar ketino nuversti...

2021-ųjų gegužę paskutiniame savo interviu portalui Žmonės.lt D.Rudokaitė pasakojo apie savo kelią nuo aktorystės iki psichoterapijos, neišblėstantį norą mokytis, kelyje pasitaikiusius iššūkius ir amžiną atilsį mamos žodžius.