Paslapties šydas praskleistas: „Reserved“ ir Kate Moss 2017 metų rudens/žiemos įvaizdinė kampanija

Kate Moss / Nuotraukos iš reklaminės kampanijos/2017 m.
Kate Moss / Nuotraukos iš reklaminės kampanijos/2017 m.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-17 11:26
AA

Rugpjūčio pradžioje visus pasiekusi žinia apie prekės ženklo RESERVED ir supermodelio Kate Moss bendradarbiavimą įgauna pagreitį. Šiandien pristatome rudens/žiemos įvaizdinės kampanijos nuotraukas.

Kate Moss / Reklaminės kampanijo nuotr.

Įvaizdinė kampanija, kurią sudaro net penkiolika nuotraukų, buvo fotografuojama Londone šios vasaros pradžioje. Fotografo Daniel Jackson nuotraukos atskleidžia šios RESERVED kolekcijos patrauklumą vartotojams, o monochromatinės, juodai baltos, nuotraukos įvaizdžiui suteikia paslapties ir palieka intrigą iki kolekcijos pasirodymo parduotuvėse.

Kate Moss / Reklaminės kampanijo nuotr.

Tai kokie bus šio sezono „must – have“ drabužiai? Kate Moss siūlo rinktis baklažano spalvos blizgų paltą ir nėriniais dekoruotą aksomo suknelę. Šiais drabužiais ji bus pasipuošusi ir per pirmosios RESERVED parduotuvės Jungtinėje Karalystėje atidarymą rugsėjo 6d. „Visų gerbėjų ir svečių laukia graži atidarymo šventė bei susitikimas su pasauliniu supermodeliu Kate Moss. RESERVED, turintis savo mados DNR ir aiškius tikslus, tvirtai žengia į naują rudens/žiemos sezoną“ – džiugiomis naujienomis dalinosi prekės ženklo RESERVED rinkodaros direktorė Monika Kaplan.

Kate Moss / Reklaminės kampanijos nuotr.

Prekės ženklas RESERVED, turintis daugiau nei 450 parduotuvių 19 šalių (Lietuvoje veikia 7 RESERVED parduotuvės), kiekvieną sezoną savo klientams siūlo naujausias mados tendencijas atitinkačius drabužius už prieinamą kainą. Kolekcijos parduotuvėse atnaujinamos kas dvi savaites, o pagrindinis tikslas – kurti parduotuvę, kurioje klientai gali rasti madingus ir stilingus drabužius moterims, vyrams ir vaikams. Kate Moss kolekciją klientai RESERVED parduotuvėse galės įsigyti jau šį rudenį.