Paslaptingasis Furytto pristato premjerą: daina „Kvailiai“ gimė atsikėlus po vakarėlio

Furytto  / Stopkadrai
Furytto / Stopkadrai
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-08-31 19:46
AA

Paslaptingasis Furytto (Mantas Dapkevičius) drauge su didžiausia muzikos leidybos kompanija pasaulyje „Universal Music Group“ pristato naują singlą „Kvailiai“.

Kartu su daina klausytojams paruošė ir nuotaikingą muzikinį vaizdo klipą.

Pamatykite ir įvertinkite:

„Niekada nesirašau dainų tekstų iš anksto, įrašau tai, ką jaučiu tą akimirką, kai atsiduriu priešais mikrofoną. Viskas, ką girdite, tai mano mintys, kurios yra iš gyvenimo, padriki kasdienybės fragmentai. Konkrečiai „Kvailiai“ gimė tiesiog kažkurį rytą, kai atsikėliau po vakarėlio. Įlindau po šaltu dušu, lakstė daug minčių: kad šeima svarbiausia, kad tikra meilė, kad ir kokia kvaila, nugali, jog pinigai nėra svarbiausi, jog viską tikrai gali padaryti ir vienas, jei įdedi širdies“, – apie naujausią dainą pasakoja Furytto.

„Kvailiai“ vaizdo klipo režisierius atskleidė, kad šiam, nostalgiškų garsų kupinam kūriniui jie kartu su Mantu norėjo sukurti ryškią emociją atspindintį video, todėl naudojo paprastą aplinką su tvirtomis, švariomis scenomis ir minimalia spalvų palete.

„Taip žiūrovas lengviau gali įsijausti į dainos energiją. Furytto žodžiai dainoje „padarysiu vienas juk žinai” įkvėpė vaizduoti jį scenose vieną, tarytum užstrigusį savo kūrybos pasaulyje ir pabėgusį nuo visų blaškymųsi“, – pasakoja režisierius.