„Pasmerktų“ žvaigždė J. Baliukevič apie naują serialą: „Sutikau net neskaitęs scenarijaus“

Josifas Baliukevič (kairėje) / LNK nuotr.
Josifas Baliukevič (kairėje) / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-24 10:51
AA

„Sutikau net neskaitęs scenarijaus“, – apie filmavimąsi naujame LNK televizijos seriale „Rimti reikalai“ prisipažįsta kriminalinių serialų žvaigždė Josifas Baliukevič. Kuperio vaidmeniu kultiniame seriale „Pasmerkti“ išgarsėjęs aktorius neslepia – sulaukęs kompanijos „Urbs TV“ prodiuserio Andriaus Urbanavičiaus skambučio su pasiūlymu tapti naujo kriminalinio serialo pagrindiniu herojumi, jis teturėjo du klausimus: kas rašo scenarijų? Ir kas režisuos serialą?

„Kai pasakė, kad scenaristas – Edvinas Kalėda, o režisierius – Džiugas Siaurusaitis, iškart sutikau. Ilgai tikrai nereikėjo galvoti“, – sako televizijos žiūrovų numylėtinis J. Baliukevič.

„Josifas buvo tas aktorius, dėl kurio nei scenaristui, nei režisieriui, nei man klausimų nekilo. Kitų variantų mes net nesvarstėme“, – šypsosi kriminalinės dramos „Rimti reikalai“ prodiuseris A. Urbanavičius.

J. Baliukevič prisipažįsta, kad jį nustebino garsiausių aktorių desantas, kurį pavyko surinkti serialo kūrėjams.

„Labai džiaugiuosi gavęs galimybę dirbti su tiek talentingų žmonių, surinktų į vieną šutvę, gal todėl ir atmosfera aikštelėje labai gera. Bent jau kol kas“, – juokiasi J. Baliukevič.

Žinomam aktoriui seriale „Rimti reikalai“ atiteko pagrindinis vaidmuo, jis įkūnys po penkerių kalėjimo metų į laisvę paleistą nusikaltėlį Hardą, kurį iš karto atsiduria kruvinų įvykių epicentre. Nusikaltėlių gauja, kuriai jis priklausė, skyla, prasideda nuožmi kova dėl mafijos boso kėdės. Paklaustas apie ką, jo nuomone, bus naujas kriminalinis serialas, J. Baliukevič nepasimeta: „Apie mus visus. Apie žmones, gyvenimus, likimus, klaidas, meilę, žiaurumą, išdavystę, kvailumą, atsakomybę....“

Tačiau Josifas išlieka paslaptingas paprašius apibūdinti jo įkūnijamą Hardą: „Koks yra mano kuriamas personažas, aš papasakosiu man priimtinu būdu – naujajame LNK sezone, seriale „Rimti reikalai“.