Passenger grįžo į Lietuvą: gerbėjus pavergė jaukiu ir romantišku koncertu

Passenger koncerto akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Passenger koncerto akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-07 21:44
AA

Praėjusiais metais Trakų pilyje subūręs tūkstantinę minią, britų dainininkas Passenger vėl grįžo į Lietuvą. Atlikėjas penktadienio vakarą surengė jaukumu ir romantika dvelkiantį koncertą Vilniuje.

Penktadienio vakarą į koncertų salę „Compensa“ susirinko ištikimi Passenger gerbėjai. Praėjusiais metais publika į jo pasirodymą sunkiai tilpo, todėl jų pageidavimu atlikėjas į Lietuvą grįžo dar kartą.

Passenger koncerto akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Kaip ir žadėjo, klausytojus pavergė itin jaukiu ir romantišku koncertu.

Prieš pasirodant vakaro kaltininkui, publikai dainavo iš Pietų Afrikos Respublikos kilęs Gregory Alanas Isakovas. „Indie“ ir „folk“ muzikos atstovas scenoje grojo su gitara bei mandolina – sukūrė puikią nuotaiką koncerto pradžiai.

Į sceną žengęs Passenger susirinkusiesiems pristatė naujo, šiemet rengiamo koncertų turo programą.

Čia skambėjo ne tik geriausi britų žvaigždės kūriniai, bet ir dainos ir pernai išleisto albumo „Whispers II“, kurio atneštą pelną Passeger paskyrė labdaros kampanijai, padedančiai Afrikos vaikams.

Passenger surengė jaukų koncertą Vilniuje (27 nuotr.)
+21

Žinoma, daugiausiai ovacijų atlikėjas sulaukė užgrojęs pirmuosius hito „Let her go“ akordus.

Žymiojo hito vaizdo klipas „YouTube“ visa neseniai perkopė milijardo peržiūrų ribą. Taip Passenger įstojo į simbolinį „milijardo klubą“, kuriame kol kas tėra tik apie dvidešimt muzikinių vaizdo klipų. Tokio gigantiško peržiūrų skaičiaus yra sulaukę kai kurie Adele, Taylor Swift, Justino Bieberio, Katy Perry ir kitų populiariausių pasaulio atlikėjų darbai.

Apie atlikėją

Tikrasis šio dainininko ir kūrėjo vardas – Michaelas Davidas Rosenbergas. Sulaukęs šešiolikos, jis metė mokyklą dėl muzikinės karjeros. 2003-aisiais Michaelas įkūrė grupę „Passenger“, išleidusią albumą „Wicked Man's Rest“. 2009-aisiais grupė išsiskirstė, o Michaelas nusprendė tęsti solinę karjerą Passenger slapyvardžiu.

Nors jau buvo sulaukęs įrašų leidyklų susidomėjimo, atlikėjas nuėjo neįprastu keliu – nusprendė groti gatvėse. Nuotykių ištroškęs muzikantas nusibastė į Australiją, kur netikėtai greitai užmezgė draugiškus ryšius su vietiniais muzikantais. Keli pasirodymai muzikos festivaliuose jam pelnė nemažą populiarumą, kurio pakako debiutiniam soliniam albumui „Wide Eyes Blind Love“ įrašyti.

Passenger koncerto akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Tikrąją pasaulinę sėkmę muzikantui atnešė ketvirtasis diskas „All The Little Lights“, pasirodęs 2012-aisiais. Su indie folk stiliui prisikiriama Passenger muzika platesnę auditoriją supažindino dainininkas Edas Sheeranas. Beje, šiuos du atlikėjus sieja sena draugystė, jie daugybę kartų yra repetavę ir groję kartu.

2012 ir 2013 metais Passenger buvo pakviestas „apšildyti“ daug Edo Sheerano koncertų – Paryžiuje, Airijoje, Naujojoje Zelandijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Juose skambėjo ir hitas „Let Her Go“, kurio sėkmė apstulbino ir patį Passenger.

Passenger koncerto akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.