Pasveikinti Mariaus Jampolskio atvyko ne tik žmona Renata, bet ir uošvis Viktoras

Renata Jampolskė su tėčiu Viktoru / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Renata Jampolskė su tėčiu Viktoru / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-10-21 20:40
AA

Antradienio vakarą kino gurmanai rinkosi į sostinės „Vingio“ kino teatrą – čia vyko pirmosios lietuviškos siaubo juostos „Rūsys“ premjera. Pasveikinti režisieriaus Ričardo Matačiaus bei filmo aktorių Jurgos Šeduikytės bei Mariaus Jampolskio atvyko kone 500 kviestinių svečių.

Marius ir Renata Jampolskiai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Tarp jų – ir M.Jampolskio žmona Renata Jampolskė. Pasveikinti žento su premjera atvyko ir Ranatos tėtis Viktoras, čia taip pat buvo galima sutikti Renatos brolį.

Tarp vakaro svečių buvo galima sutikti ir dizainerį Aleksandrą Pogrebnojų su žmona Monika, aktorius Rimantę Valiukaitę ir Ramūną Cicėną, Gražiną Baikštytę su vyru Algimantu Mikutėnu, Larisą Kalpokaitę su vyru Jonu Braškiu.

Čia taip pat lankėsi Ramūnas Rudokas, Algirdas Kaušpėdas su žmona Vilija, Romualdas Mačiulis su žmona Alesia, Urtė Šilagalytė, Giedrius Paulauskas, Julija Janulaitytė-Janus ir Stasys Baltakis, Stanislovas Stavickis-Stano, Jolanta Leonavičiūtė, Marius Gaižauskas, Algirdas Ramaška, Simonas Phamas, Gediminas Juodeika, Augustė Vedrickaitė, Timūras Augucevičius, Karina Stungytė bei daugelis kitų.

Spalio 24-ąją ekranuose pasirodysiančio filmo siužetas pasakoja apie garsios tapytojos Ievos (vaidina Jurga Šeduikytė) ir orlaivių piloto Tomo (vaidina Marius Jampolskis) šeimą, kurioje pradeda dėtis protu nesuvokiami dalykai. Jų namo rūsyje paslaptingai dingsta nekviestas svečias, o ant rūsio laiptų Tomas randa C formos vinį.

Į filmo „Rūsys“ premjerą raudonu kilimu žengė daugiau nei 500 kviestinių svečių (54 nuotr.)
+48