Patiko Rūtos Mikelkevičiūtės vestuvinė suknelė? „Ingrid Inži Couture“ siūlo įsigyti beveik identišką jos variantą

Rūta Mikelkevičiūtė ir šeštadienį pristatytas modelis / Viganto Ovadnevo nuotr.
Rūta Mikelkevičiūtė ir šeštadienį pristatytas modelis / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-22 10:36
AA

Visą savaitgalį „Litexpo“ parodų rūmuose vyksta vestuvėms skirta paroda Išteku.lt. Pirmąją jos dieną vainikavo septynių Lietuvos dizainerių vestuvinių suknelių pristatymas.

Viena populiariausių vestuvinių suknelių kūrėjų Ingrida Rutkauskaitė („Ingrid Inži Couture“) pristatė 2018-iesiems skirtą kolekciją – tekstilės gėlėmis, kristalais ir nėriniais dekoruotus drabužius. Finalinis modelis – pūsta, daugybe gėlių išpuošta suknia.

Drabužis toks įsimintinas, kad iš karto atsirado besišnabždančių, jog ant podiumo pristatyta televizijos laidų vedėjos Rūtos Mikelkevičiūtės vestuvinė suknia.

„Ingrid Inži Couture“ / Viganto Ovadnevo nuotr.

Tačiau tai nėra tiesa. Geriau įsižiūrėjęs gali pamatyti nedidelius skirtumus. Per madų šou pristatyta suknelė buvo visiškai atviru viršumi, o Rūtos – dekoruota organzos žiedlapiais.

Be to, manekenės demonstruota suknelė gerokai gausiau išpuošta gėlėmis. Jos išsidėsčiusios per daugiau nei pusę sijono ilgio. Rūtos vestuvinę suknelę iš arčiau galite apžiūrėti čia.

Ingrida Rutkauskaitė ir jos pristatytas modelis / Lino Dambrausko ir Viganto Ovadnevo nuotr.

Beje, ne tik Rūtos įvaizdį nuotakos galės nukopijuoti. Ant podiumo buvo pristatyta ir plazdenanti, laisvai krintanti suknelė nuotakai. Tokia suknele per savo vestuves puošėsi pati Ingrida Rutkauskaitė. Išskirtinius kadrus iš dizainerės vestuvių Tenerifėje galite išvysti čia.

„Ingrid Inži Couture“ vestuvinių suknelių kolekcija (22 nuotr.)
+16