Patricija ir Ali Gadžijevai: „Gyvenimas trumpas – reikia juo mėgautis“

Patricija ir Ali Gadžijevai su sūnumis / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Jai patinka grietinėlės švelnumas, jam niekada nebus per daug šokolado ir karamelės... Rinkdamiesi desertus „Ali šokoladinių“ bendraturtė Patricija Žuromskytė-Gadžijeva (31) ir konditeris,  šių šokoladinių įkūrėjas Ali Gadžijevas (37), matyt, pasirinks skirtingus skonius. Tačiau svarbiausios nuostatos – apie poros santykius, šeimos vertybes, sūnų Noelio (2) ir netrukus šeštąjį gimtadienį švęsiančio Ajaus auklėjimą – idealiai sutampa.

„Visada žinojau, kad noriu šeimos, vaikų, žinojau, kaip juos auklėsiu. Man tai buvo svarbu. Ir žinojau su kokiu žmogumi norėčiau visa tai turėti. Man atrodo, kad priešingybės traukia tik iš pradžių. Visam gyvenimui reikia tokios antrosios pusės, su kuria žiūrėtum į tą pačią pusę, sutaptų ateities vizija. Mes dar neturėjome atžalų, bet Patricija man jau atitiko įsivaizduojamos žmonos, mano vaikų mamos savybes. Namų jaukumo kūrimas, šeimos vertybių puoselėjimas – tos Patricijos savybės labai stiprios. Man tai taip gražu“, – komplimentų žmonai negaili Ali.

Kad juos suvedė pats likimas, nuo anksti įsitikino ir Patricija: „Kai susitikome, labai greitai supratau, kad Ali – žmogus, su kuriuo noriu kurti šeimą, susilaukti vaikų. Man nereikėjo, jog jie atsirastų, kad suprasčiau, koks jis bus tėtis. Šeima – Ali pagrindinis variklis. Jis daug ką daro vardan mūsų. Apskritai, pas mus viskas sukasi apie šeimą.“

Nors jiedu stebina socialiniuose tinkluose atvirukus primenančiais vaizdais, pora šypsosi – jųdviejų gyvenime tikrai netrūksta neinstagraminių vaizdų. Trupiniai ant stalo, karts nuo karto vaikus aplankantys „ožiai“ ir, galų gale, pavargę tėvai – kiekvienos jaunos šeimos kasdienybė. Tačiau tai nėra tos gyvenimo detalės, ką norisi įamžinti, prisiminti, kuo norisi dalytis. Patricija ir Ali stengiasi kurti grožį ir kitus juo džiuginti.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Skaitykite daugiau