Patricijos ir Ali Gadžijevų nauja šokoladinė sugundė šalies garsenybes

Šokoladinės atidarymo akimirka / Žmonės.lt montažas
Šokoladinės atidarymo akimirka / Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-16 20:19
AA

Antradienio vakarą Vilniuje duris atvėrė nauja Ali ir Patricijos Gadžijevų parduotuvė-desertinė „Ali šokoladinė“. Šventės metu būrys Lietuvos įžymybių mėgavosi jau pamėgtais saldumynais ir ragavo specialiai šiam vakarui paruoštas naujienas.

Pasveikinti Ali ir Patricijos susirinko gausus garsenybių būrys. Kristina Ivanova, Neringa Zeleniūtė, Martynas Tyla, Žilvinas Grigaitis – tai tik keli iš jų.

Draugai ir šeima – štai kas yra svarbiausia. Dar praėjusią savaitę konditeris Ali Gadžijevas televizijos laidoje „Bus visko“ prisiekinėjo esantis be galo laimingas, mat gyvenimas jam atsiuntė moterį, su kuria jie drauge sukūrė viską, ką šiandien turi: laimingą santuoką, sėkmingą verslą ir kūdikį, apie kurį abu kalba su laimės ašaromis akyse.

Šokoladinės atidarymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Nors šiandien Ali ir Patricijos namuose nieko netrūksta, poros draugystės pradžia buvo visiškai kitokia. Mat abu jie neteko darbo ir turėjo suktis vos su keliais litais kišenėje.

Vis dėlto sumani ir talentinga pora atsitiesė ir įkūrė sėkmingą verslą. Šiandien kiekvienas saldumynų mėgėjas puikiai žino „Ali šokoladinės“ vardą. Tiesa, specializuotos šeimos parduotuvėlės kol kas yra tik Vilniuje ir Kaune.

Vilniuje iškilmingai atidaryta nauja „Ali šokoladinė“ (34 nuotr.)
+28