Patyčias kentęs, vargšų šeimoje augęs vyras tapo milijonieriumi: sukūrė dvasinio augimo imperiją

Vishenas Lakhiani / LNK nuotr.
Vishenas Lakhiani / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-05 17:37
AA

Vienas įtakingiausių šių laikų dvasinio augimo ekspertų, bestselerių rašytojas ir unikalaus švietimo judėjimo pradininkas Vishenas Lakhiani padeda keisti milijonų žmonių gyvenimus ir yra itin laukiamas svečias bet kuriame pasaulio krašte.

Net sunku įsivaizduoti, jog kadaise iš nepasiturinčios malaiziečių šeimos kilęs vyras visiškai nepasitikėjo savimi, kovojo su depresija, vos baigė universitetą, iššvaistė visus tėvų skolintus pinigus ir galvojo, kad yra visiška gyvenimo nesėkmė. Vis tik pačią sudėtingiausią akimirką atrasta meditacijos galia jo kasdienybę apvertė aukštyn kojomis ir padėjo pasiekti pilnatvę, apie kurią tyliai pasvajoja daugelis, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

Vishenas Lakhiani / LNK nuotr.

„Mano senelis turėjo 10 vaikų. Dukros ištekėjo ir išvyko gyventi į kitas šalis, bet jis turėjo šešis sūnus. Jie visi vedė, susilaukė vaikų ir liko gyventi kartu. Galiausiai mūsų po vienu stogu buvo 23 žmonės. Aš iki dvylikos metų neturėjau savo kambario, miegojau ant čiužinio šalia tėvų lovos, – laidoje „Bus visko“ pasakojo Vishenas Lakhiani. – Turėjau labai problematišką veido odą, mane kankino ūmi aknė. Visi vaikai tyčiojosi vadindami spuoguotaveidžiu. Žinoma, kad tai labai užkniso. Jaučiausi labai bjaurus, manęs niekas nemėgo.“

Vishenas Lakhiani / LNK nuotr.

Daugybė dvasinių vadovų ir gyvenimo būdo mokytojų kalba apie tai, kad kartais turime pasiekti žemiausią savo gyvenimo tašką tam, kad atsispirtume ir pasiektume neregėtas aukštumas. 100 milijonų dolerių per metus uždirbančio verslo įkūrėjas sako, kad jo gyvenime būtent taip ir nutiko.

Apgautas darbdavių, Vishenas pateko į nepavydėtiną situaciją, kadangi nebeturėjo jokių santaupų. Jis nebegalėjo susimokėti už būstą, automobilio draudimą ar sugedusių stabdžių remontą. O galiausiai pačiu sudėtingiausiu metu tapo eismo įvykio kaltininku – atsitrenkė į vaikus vežusį mikroautobusą.

Vishenas Lakhiani / LNK nuotr.

Milijonų žmonių gyvenimus keičiančio judėjimo iniciatorius Vishenas Lakhiani istorija – kaip jis tapo vienu įtakingiausių asmeninio augimo ekspertų bei milijonieriumi – šį antradienio vakarą, 20 val. laidoje „Bus visko“ per LNK.