Paula Valentaitė – Patyriau panikos priepuolių

Paula Valentaitė / Gretos Skaraitienės nuotrauka
Paula Valentaitė / Gretos Skaraitienės nuotrauka
MONIKA URBONAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-06-29 12:27
AA

Nesvarbu, tai – naujas muzikos albumas ar paskutinių energijos syvų reikalaujančios šokių projekto repeticijos, dainininkė Paula VALENTAITĖ (22) iš savęs spaudė maksimumą. Taip besiplėšydama pamažu iškrito iš ritmo, naktimis ją ėmė kamuoti panikos priepuoliai. „Mirtinai reikėjo pertraukos ir... profesionalios pagalbos. Atradusi terapiją, pažinau save, susitvarkiau gyvenimą. Iki šiol reguliariai lankausi psichologo kabinete“, – sako neseniai su antrąja puse Lietuvą palikusi ir Niukasle apsigyvenusi dainininkė.

Paauglystėje ji turėjo tiek tikslų, kad vargiai suskaičiuotum ant rankų pirštų. Vėliau susikoncentravo į didžiausius savo talentus: dainavo, piešė, šoko. Neišpasakytai troško pamatyti pasaulio. Daug kas stebėjosi, kai nuolat televizijoje šmėžavęs Paulos veidas staiga dingo.

Įsirengusi būstą Vilniuje, mergina jį paliko ir apsigyveno Didžiojoje Britanijoje. Į Lietuvą neseniai grįžo tik pristatyti naujos dainos: „Su tėvais iki aštuonerių metų gyvenau Niukasle, su savo boyfriendu ten įsikūrusi ir mano močiutė. Gal todėl man, nemėgstančiai lindėti baruose, vakarėlių miestas – toks savas?“