Paulina Paukštaitytė pristatė debiutinį albumą: sveikino sužadėtinis ir žinomi bičiuliai

Paulinos Paukštaitytės debiutinio albumo „11 raidžių“ pristatymas / Universal Music Group nuotr.
Paulinos Paukštaitytės debiutinio albumo „11 raidžių“ pristatymas / Universal Music Group nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-10-21 10:22
AA

Jaunosios kartos atlikėja ir dainų autorė Paulina Paukštaitytė, padovanojusi klausytojams didelio populiarumo susilaukusius hitus – „Jei Gyvenčiau Mėnuly“, „Bučiuok“ ir kt., pristato savo debiutinį albumą „11 raidžių“, kurį išleidžia drauge su didžiausia muzikos leidybos kompanija pasaulyje – „Universal Music Group“.

„11 Raidžių“ yra apie skirtingas meilės formas, aš mėgstu sakyti, kad tai meilės dainų rinkinys. Meilė gali būti visokia – saldi, rūgšti, karti, spalvinga, skaudi, jauna ir amžina. Esu jautri asmenybė, todėl kaip kempinė sugėriau savo ir artimų žmonių emocijas, kurių patirtis irgi sudėjau į naujo albumo dainas. Raginu klausytojus perklausyti albumą nuo pradžios iki pabaigos ir kartu su manimi pereiti tą vingiuotą meilės kelią“, – pasakoja Paulina.

Paulina Paukštaitytė / Universal Music Group nuotr.

Patirtys, įkvėpusios atlikėjos kūrybą

„Kurdama šį albumą iš mergaitės užaugau į jauną moterį. Kūrybinis kelias buvo labai vingiuotas ir su kryžkelėm, kėliau sau daug klausimų – kodėl tai darau, kam apie tai rašau, bet vos tik parodžiau kelias dainas draugams, jie pasakė: „Paulina, to reikia ne tik tau, bet ir žmonėms, kurie patyrė ne vien gražią meilę, bet ir skaudžią“, – dalinasi P.Paukštaitytė.

Albumo pavadinime užkoduota slapta žinutė

„11 Raidžių“ užkoduota frazė – „Aš tave myliu“. Ją skiriu visiems, kurie šiuo metu yra beprotiškai įsimylėję arba svajoja apie meilę. Visiems nuoširdžiai linkiu ją patirti, o svarbiausia, nepamiršti tų 11-kos raidžių ištarti ne tik kitiems, bet ir sau!“ – linki atlikėja.

Išankstinė perklausa ir koncertinis turas

Paulinos debiutinio albumo išankstinėje perklausoje, kuri įvyko jaukiame Vilniaus senamiesčio restorane „Franklin“, dalyvavo artimiausi draugai ir muzikos pasaulio atstovai, savo talentais prisidėję prie atlikėjos albumo kūrinių. Tarp renginio svečių buvo – Gabrielius Vagelis, Vaidas Baumila, Edgaras Žaltauskas, Kasparas Meginis, Rolandas Venckys-Innomine, Rūta Loop, Vilius Popendikis ir kt.

Paulinos Paukštaitytės debiutinio albumo „11 raidžių“ pristatymas (22 nuotr.)
+16

Visi, norintys išgirsti Paulinos Paukštaitytės debiutinį albumą „11 raidžių“ gyvai, kviečiami į atlikėjos albumo pristatymo turą, kuris vyks – lapkričio 10 d., „Kultūros fabrike“, Klaipėdoje, lapkričio 18 d., „Žalgirio“ arenos amfiteatre, Kaune bei lapkričio 25 d., „Kablys + kultūra“, Vilniuje.