Paulina Skrabytė įrašė M.Cyrus „Flowers“ lietuvišką versiją: daina – tarp populiariausių šalyje

Paulina Skrabytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

ZIP FM merginos pavaišino Lietuvą nauja daina. Laidų vedėjos Ieva Kakariekaitė, Eglė Kernagytė-Dambrauskė ir Paulina Skrabytė nusprendė, kad pasaulis sugrius be Miley Cyrus dainos „Flowers“ lietuviškos versijos, todėl sukūrė šios dainos „koverį“ – „Be gėlių“. Per pirmas penkias dienas daina pataikė ten, kur reikia – į moterų širdis ir jau puikuojasi 5 vietoje „YouTube“ populiariausių lietuviškų dainų tope.

Sėkmės priežastis – teisingi žodžiai, paleidimas moters dienos išvakarėse ir nuostabus Paulinos vokalas.

Apie dainos idėją, gimimą, kūrimo užkulisius, taip pat apie atlikėjos karjerą ir planus ZIP FM laidų vedėja Paulina Skrabytė pasakoja specialiame interviu.

ZIP FM soc. tinkluose naujai dainai – vien komplimentai. Ką apie „Be gėlių“ kalba draugai, šeima, kolegos?

Čia net nėra galimybės nepalaikyti: „Flowers“ – gerai skambanti daina, ji patinka visam pasauliui, tad kažkas juk turėjo imtis lietuviškos versijos (šypsosi). O jei rimtai, daug kas išgirdę idėją ją vertino skeptiškai, nesitikėjo, kad daina suskambės taip gerai. Melodija pagaunanti, žodžiai taiklūs ir greitai įstringa į galvą. Girdėjau gandų, kad ir Eglės sūnus su klasiokais dainuoja, pati mačiau, kaip Gedas su Žygiu ją traukia, o didžiausių komplimentų sulaukėme iš „ZIP vakarėlio“ vyrų, net savo soc. tinkluose dalijosi.

Paulina Skrabytė / Asmeninio albumo nuotr.

Kieno idėja lietuviška Miley Cyrus „Flowers“ versija?

Tai komandinis darbas: kažkas rašo žodžius, kažkas gamino vizualus, viena atsakinga už „uuu, yee“ padainavimus, dar kita už visą dainą. ZIP FM mėgsta padirbėti kartu, todėl ir rezultatas toks.

Kuri dainos vieta tau pačiai patinka labiausiai?

Priedainio pabaiga, kreipiniai „zuiki“ ir „beibi“. Jau seniai dainose girdėjau tokius išsireiškimus, todėl jie nukelia į „Yvos“ ir kitų merginų grupių laikus. Buitiška, kasdieniška, verčia nusišypsoti, bet tuo pačiu labai pažįstama, gal net dviprasmiška.

Dainą kūrėte paminėti, išaukštinti, įtvirtinti moteriškumui. Ar tikrai moterims nereikia gėlių?

Reikia. Tik gal ne tulpių (juokiasi). Mūsų komandos vyrai galvoja, kad mes nepriklausomos ir viską galim. Aišku, taip ir yra. Kovo 8-ąją trys moterys eteryje išbuvome 12 valandų, neįsileidome nei vieno vyro. Kad ir kaip kovingai tai skambėtų, po to norėjome ir, manau, turėjome būti apdovanotos gėlėmis.

Grįžkime prie dainos. Koks buvo jos įrašinėjimas? Koks jausmas buvo klausyti galutinę versiją?

Pats procesas buvo nerealus. Norėjom, kad būtų kuo geriau, kuo pažįstamiau ir artimiau moterims. Taip ir gavosi. Prodiuseris išgirdo visas mano idėjas, įdainavome rimtai, kaip tikros Miley Cyrus. Sėdėjome po visko įrašų studijoje ant grindų, klausėme, lingavome galvas ir šypsojomės.

Kiek šansų, kad ši daina atsiras tavo koncertų repertuare?

Daina jau įtraukta į mano repertuarą, repetuoju artimiausiam koncertui.

Kokia tu ant scenos? Kuo kitokia nei universitete, ZIP FM studijoje ar namuose?

Aš scenoje – visai kitas žmogus. Pasimaivymų tikrai atsinešu iš tos tikrosios Paulinos, bet judu daugiau nei realiame gyvenime. Ten susikuriu savo atskirą dimensiją, kurioje patogu, o mane stebintys klausytojai man yra lyg adatėlės, vis badančios „pasitempk, išsitiesk, nusišypsok, ką nors pakalbėk“ ir tai mane grąžina į realią akimirką. Visa ši chemija man žiauriai patinka! Nusišypsau manęs klausančiam, jis man atgal ir iškart suprantu – esu girdima.

Paulina Skrabytė / Elvio Žaldario nuotr.

Iš kur tavo vokale tiek jėgos? Įgimta, ištreniruota, o gal pusryčiams geri žalią kiaušinį?

Talento buvo jau nuo mažumės, bet jei ne darbas, nieko nebūtų įvykę. Kai nedainuoju, labai daug klausau muzikos, žmonių, garsų aplink. Jie ne tik įkvepia, jie man yra kaip informacija, kurią įrašau, o vėliau bandau dainuodama atkartoti. Tam kiaušinio neprireikė (juokiasi). Manyje visa viduje susikaupusi emocija išsivaduoja per balsą, matyt ten ir slypi jėga.

Kokia situacija su autorinėmis dainomis? Nuo paskutinės pasirodžiusios dainos „Iš dalių“ praėjo jau 3 metai...

Lygiai tiek ir studijuoju. Šiuo metu baigiu vokalo studijas, per artimiausią mėnesį nekoncertuosiu, nes bakalauras pats nepasirašys. Priduodu katedrinį ir būsiu laisva kaip paukštis. Laukiu užbaigti didžiuosius formalumus ir pagaliau tą, ką išmokau ištransliuoti dainomis.

Tavo laida ZIP FM – kitokia. Kokia? Kiek joje tavęs, tavo muzikalumo ir muzikos pasaulio išmanymo?

Labai daug. Aš šitos laidos labai laukiau ir tai yra pirmoji mano autorinė radijo laida, tokia, kokios norėjau. Mano tikslas nėra edukuoti klausytoją. Labiau noriu, kad mano grojama muzika kažką paliestų, skambėtų kitaip nei jų klausomos dainos, bet pažįstamai. Manau, kad muzika ir yra apie tai – ji turi tikti tau. Todėl visas mano laidos metu grojamas dainas aš pati kruopščiai atrenku pagal savo muzikinį skonį. Tai aš darau su viltimi, kad jos pasieks klausytojus ir jie sužinos naujų dainų, stilių ar faktų apie mums jau žinomas dainas.

Per ZIP FM tavęs galima klausyti šiokiadieniais nuo 14 iki 16 val. Kur gerbėjai galės tave ne tik išgirsti bet ir pamatyti?

Balandžio 5 d. trumpam grįšiu į gimtąją Palangą, nes ten vyks mano miesto gimtadienio šventė. Scenoje pasirodysiu su Palangos orkestru, kurį stebėdama grojantį užaugau. Labai laukiu ir nekantrauju.

Fotogalerija:

Paulina Skrabytė (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau