Pavasarį ir politikai kedena plunksnas

Petras Gražulis anksčiau (kairėje) ir dabar / Juliaus Kalinsko/15min.lt ir BFL nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Seimo narys Petras Gražulis į antradienio Seimo posėdį atvyko pasigražinęs. Fotografams pro akis nepraslydo tamsesni nei įprasta parlamentaro plaukai.

Tačiau paklaustas, ar dažo plaukus, P.Gražulis nuo tiesaus atsakymo išsisuko.

„Barzdos tik neskutau. Jums gal pasirodė. Noriu pasakyt, kad į asmeninius reikalus gal mažiau kiškitės. Čia kaip kas su kokiu kostiumu, už kiek batus pirko ir ar nusiskuto šiandien“, – pyktelėjo P.Gražulis, išgirdęs klausimą apie plaukų dažus.

Ne tokia santūria kaip įprasta Seimo nariams šukuosena šį pavasarį gali pasigirti Žilvinas Šilgalis. Jis galvą pasipuošė nedidele kasyte su trimis Lietuvos vėliavos spalvų karoliukais. „Per Vasario 16-osios šventę buvo renginys, kuriame iš lietuviškų spalvų karoliukų buvo daromi įvairūs vėrinukai. Pasiūlė pasidaryti ir man, sakė, kad laikysis tris savaites, o vėliau iškris. Sutikau. Atėjo Kovo 11-oji ir neiškrito, ir iki šiol neiškrito. Tai pagalvojau, kad, kol nekris, aš tuos karoliukus nešiosiu. Juk netrukdo, tai tegu ir kabo“,  – tvirtino parlamentaras.

Ž.Šilgalis teigė nemanantis, kad jo šukuosena ne itin tinkanti parlamentarui.  „Gyvenimas turi būti žaismingas, nesvarbu, kokias pareigas užimi. Nemanau, kad tokie dalykai trukdo darbui. Bent jau man – netrukdo“, – sakė jis.

Žilvino Šilgalio šukuosena / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

 

Skaitykite daugiau