Pavasario elegancija – dvi moterų mados tendencijos

Pavasario elegancija – dvi moterų mados tendencijos / Envato Elements nuotr.
Pavasario elegancija – dvi moterų mados tendencijos / Envato Elements nuotr.
Šaltinis: Reklama
2024-03-29 09:37
AA

Tai vienas gražiausių metų laikų, kai atgyja gamta, atšyla orai ir norisi tiesiog išsilaisvinti iš šiltų bei sunkių žieminių rūbų. O kartu tai puiki proga palepinti save bei atnaujinti asmeninį stilių. Tuo labiau, kad kiekvieną sezoną sulaukiame naujų madingiausių derinių. O juk visoms mums norisi atrodyti stilingai. Todėl galime leisti sau atrasti labiausiai tinkantį bei patinkantį variantą ir tokiu būdu atsisveikinti su pasibaigusia žiema.

Kokie deriniai stilingiausi šiais metais?

Pastelinė, būtent tokia yra ryškiausia šių dienų mados tendencija, todėl niekas kitas taip neatspindės pavasario esmės kaip pastelinės spalvos. Tiek podiumo scenoje, tiek ir gatvėje dominuoja švelnūs rausvi, rusvi, švelnūs geltoni bei raminantys mėlyni atspalviai. Nesvarbu, ar tai būtų lengvai krintanti pastelinė suknelė, ar prigludęs pastelinis švarkelis, šių švelnių tonų derinys kiekvienai suteiks moteriškumo, o kartu ir pavasariško gaivumo. Pastelinės spalvos paltai moterims pavasariui gali būti puikiai derinami su neutralių atspalvių drabužiais, taip sukuriant lengvai elegantišką ir rafinuotumu dvelkiantį stilių. Kas puikiai tiks tiek kiekvienai dienai, tiek ir itin išskirtinėms progoms.

Tačiau kartais norisi rengtis laisvai ir užtikrintai pabrėžiant žiemos pabaigą. Todėl ne ką mažiau populiarus variantas bus bet kuri odine striuke apie MODIVO, kur kiekviena galės atrasti sau patinkantį variantą. Tuo labiau, kad toks derinys bus itin universalus ir tiks praktiškai prie bet kokių kitų drabužių. Nuo klasikiniam artimo stiliaus iki visiškai laisvos gatvės aprangos. Be to, galima rinktis ne tik iš daugybės įprastų juodos spalvos modelių, bet ir iš ryškesnių ar pastelinių alternatyvų.

Pavasario elegancija – dvi moterų mados tendencijos / Envato Elements nuotr.

Koks pavasaris be gėlių?

Kai pražysta gėlės lauke, jos pražysta ir mūsų spintose. Toks galėtų būti kiekvieno pavasario mados šūkis. Kadangi ryškios spalvos, gėlių raštai bei motyvai yra neatsiejami nuo kiekvieno sezono madų, kurios nuolat keičiasi. Tačiau ši detalė visuomet išliks populiari bei papuoš kiekvieną moterį. Juk tikrai norisi bent jau kartais padėti į šoną įprastus klasikinius drabužius, atsisakyti ramių spalvų ir pasakyti pasauliui - šiandien aš būsiu ryški. Tą padaryti padės desigual gaminiai, kurie pasižymi itin ryškiomis spalvomis, įvairiais raštais ir madingiausiais motyvais. Todėl beliks tik išsirinkti, kuris modelis labiausiai džiugintų būtent jums.

Taigi, pavasaris yra ne tik atgimstančios gamtos, bet ir besikeičiančio stiliaus metas. Todėl pakankamai drąsiai galima ne tik atsisveikinti su žieminiais drabužiais, bet ir pasipuošti šviesesnėmis spalvomis. Tuo labiau, kad tokie pasteliniai atspalviai dabar itin madingi. Lygiai taip pat kaip ir galimybė dar labiau išsiskirti ir atrodyti itin ryškiai. Todėl nereikėtų bijoti pačių įvairiausių raštų, piešinių ar tiesiog spalvų. Jos suteikia gyvybingumo ne tik gamtai, bet ir kiekvienai iš mūsų. O svarbiausia yra tai, jog atrastumėte, kas iš tikrųjų džiugintų būtent jus ir leistų jaustais laisvai bet kurioje situacijoje.