Pavasario įkvėpimai – romantiškos Olivios Palermo šukuosenos

Olivia Palermo / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Kada mes keičiame šukuoseną? Kai gyvenime įvyksta pokyčių arba kai ateina naujas sezonas. Pavasaris – eksperimentavimo šauklys. Ir visai nebūtina persidažyti plaukus ar išmėginti naują kirpimą – pakanka pakeisti šukuoseną. Jei turite vidutinio ilgumo arba ilgus plaukus, siūlome įkvėpimo semtis iš stiliaus ikonos Olivios Palermo.

Olivia, nors ir jauna, jau seniai žinoma kaip stiliaus diktatorė. Jos garderobas ir jo elementų derinimas atima žadą, tačiau ne tik – Olivia eksperimentuoja ir su šukuosenomis. Nors plaukų ilgio smarkiai niekada nekeičia, atspalvį ir plaukų „pateikimą“ – mielai.

Ilgi arba banguoti plaukai; palaidi arba surišti; kuodas žemai arba kuodas aukštai; kasos, pynės; tvarkinga šukuosena, pašėlusi šukuosena; rafinuotas kuodas, „ką tik išlipau iš lovos“ šukuosena. Gal dėl jos švelnių veido bruožų ar smulkaus kūno sudėjimo, tačiau visas šias, kad ir skirtingas, šukuosenas norisi pavadinti romantiškomis.

Ir visa tai pasitreniravus galima susikurti pačioms, namie, arba su draugės pagalba.

Kaip pati Olivia yra sakiusi, jos sveikų gražių plaukų paslaptis – patyrę meistrai; plaukų galiukų pakirpimas kas mėnesį; kokybiški plaukų priežiūros produktai ir reguliariai – valantis šampūnas.

Romantiškos Olivios Palermo šukuosenos (26 nuotr.)
+20
Skaitykite daugiau