Pavasario Pop Up: lietuviškas dizainas ir turiningas laisvalaikis

Pavasarinės POP UP mugės dalyviai/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kitą savaitgalį Vilniuje vyksiantis, jau tradicija tapęs, Pavasario Pop Up šiemet ne tik suburia stipriausius lietuviško dizaino ženklus, bet ir siūlo unikalią patirtį vienoje erdvėje turiningai leisti laisvalaikį. Renginio metu lankytojai galės apžiūrėti naujausias kolekcijas, diskutuoti su kūrėjais, atskiroje erdvėje įsigyti dizaino kūrinių su didelėmis nuolaidomis ar tiesiog atrasti naujus skonius poilsio zonoje, kurioje įsikurs maisto food truck‘ai.

Organizatorių teigimu, Pavasario Pop Up nėra vien tik vieta prekybai. Tai renginys, pasižymintis unikalia atmosfera ir skirtingomis erdvėmis, kurios lankytojui leidžia rinktis kaip praleisti savo laisvalaikį.

Pavasarinės POP UP mugės dalyviai/Organizatorių nuotr.

„Organizuojant šį renginį lankytojams norime suteikti itin įvairiapusišką patirtį. Kiekvienas svečias gali rinktis jam aktualiausias ir įdomiausias veiklas. Pavasario Pop Up – tai puiki erdvė ne tik iš arčiau pažinti lietuvišką dizainą ar gyvai bendrauti su kūrėjais, bet ir vieta, mėgautis pozityvia atmosfera ir taip kartu su draugais, šeima bei augintiniais turiningai praleisti savaitgalį. Šis renginys suburia lietuviško dizaino bendruomenę bei įvairias maisto kultūras, tad apžiūrėjus dizaino objektus, renginio metu bus galima ramiai atsipalaiduoti Vilniaus Dailės Akademijos parodų erdvės „Titanikas“ kiemelyje, kuriame įsikurs poilsio erdvė ir food truck‘ai”, – pasakoja renginio organizatorė Erika Paulė.

Ne pirmus metus organizuojami Pop Up renginiai atsižvelgia į įvairius lankytojų poreikius, tad siūlomas asortimentas atspindi skirtingus dizaino objektus bei kainas.

Pavasarinės POP UP mugės dalyviai/Organizatorių nuotr.

„Pavasaris – atsinaujinimo metas, tad dizaineriai renginio metu pristatys naujausias, dar nematytas kolekcijas. Visgi Pavasario Pop Up metu atskira erdvė bus skirta ir SAMPLE SALE. Būtent šioje erdvėje lankytojai galės rasti ankstesnių kolekcijų drabužių bei aksesuarų su itin didelėmis nuolaidomis. Taip pat SAMPLE SALE metu už itin patrauklią kainą bus galima įsigyti ir dizainerių darbų prototipų“ – teigia E. Paulė.

Pavasarinės POP UP mugės dalyviai/Organizatorių nuotr.

Pavasario Pop Up metu naujus drabužių dizaino modelius siūys „Between“, Lina Andriukonė, „Zefyras“, “Inavati”, “MjRever” ir kt. Lietuviško dizaino aksesuarus ir galanterijos kūrinius pristatyts “Supernormal”, „Cockoo“, „erikahoc“, „Freaky Foxx“, “No more“ ir kt. Gyvenimo būdo bei interjero detales kvies atrasti „Kriste Stan“, „Beseated“, LOVE NOTE“, “Pho ceramics”, “Pievoj” ir kt. Atskiroje maisto erdvėje atrasti naujus skonius ir mėgautis mylimais patiekalais siūlys „Wok to Walk“, „Ice Dunes“, „SOTO“, „Tandoori“, “Būkčia Kambuča” ir kt.

Pavasario Pop Up vyks balandžio 13-14 d., Vilniaus Dailės Akademijos parodų erdvėje „Titanikas”, Maironio g. 3.

Skaitykite daugiau