Pavasario tendencijų miesto gidas

Gatvės stiliaus derinys / Vida Press nuotr.
Gatvės stiliaus derinys / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-04-05 15:01
AA

Mada dar niekada nebuvo tokia demokratiška, prieinama ir atvira visiems kaip šiandien – nesvarbu, ar jūsų asmeninį stilių geriausiai apibūdina griežtasis minimalizmas, ar atvirkščiai, drabužių spinta primena ryškiausią ir nuotaikingiausią šventę. Nebėra jokių sienų, barjerų, ryškios tendencijų hierarchijos – dėmesio centre atsiranda individualumas.

Būdų išreikšti save yra tiek daug, jog kartais nuo jų gali susisukti galva. Praktiškas patarimas: semkitės įkvėpimo iš mados industrijos kūrybingiausiųjų, puošiančių gatves mados savaičių metų. Tai puiki galimybė pamatyti, kaip 2017-ųjų pavasario-vasaros sezono tendencijos, neseniai stebėtos ant podiumo, gali būti pritaikytos realiame gyvenime.

Grafika

Gatvės stiliaus derinys / Vida Press nuotr.

Grafika, geometriniai raštai – vienas žaismingiausių ir originaliausių būdų įnešti į savo spintą pavasarinės gaivos, ypač jeigu gėlių raštai jums ne prie širdies ar atrodo pernelyg banalūs. Nebijokite ryškiaspalvių drabužių derinti su akį traukiančiais aksesuarais. Šį sezoną itin madingi minimalistiniai, tačiau impozantiškų formų, asimetriški auskarai, didžiulės apyrankės. Nebijokite investuoti ir į amžinos klasikos vardo vertus drabužius ir aksesuarus, tokius kaip šviesūs sportbačiai, originalūs akiniai ar klasikinė rankinė – jie yra puikiausi sąjungininkai raštuotiems deriniams.

Derinys / Vida Press ir gamintojų nuotr.

Derinys: striukė, kojinės „Marni“; akiniai „Prada“; suknelė „Marks and Spencer“; auskarai „Simona Samojauskaite Jewellery“; sportbačiai TOMS; rankinė ir žvakė „Burberry“; apatiniai „Love Stories“.

Lietpaltis

Gatvės stiliaus derinys / Vida Press nuotr.

Smėlio spalvos lietpaltis – ikoninis drabužis, iš karto nukeliantis į kitus laikus, alsuojančius nemaria elegancija. Tačiau pastarųjų sezonų variacijos yra itin šiuolaikiškos ir modernios. Prie lietpalčio patrauklumo labai prisideda ir universalumo faktorius: pavasarį toks lietpaltis gali būti nešiomas ir kaip suknelė, ir kaip viršutinis rūbas. Atradusios idealiai tinkančio kirpimo lietpaltį, jausitės lyg Audrey Hepburn filme „Pusryčiai pas Tifanį“.

Derinys / Vida Press ir gamintojų nuotr.

Derinys: marškiniai „Balenciaga“; akinai „Ellizabeth and James“; lietpaltis ir kelnės „Burberry“; rankinė „J.W. Anderson“; kvepalai „Jo Malone“; batai „Marks and Spencer“; knyga „Yves Saint Laurent“.

Marškiniai

Natasha Donskikh / Vida Press nuotr.

Skulptūriški marškiniai ir suknelės yra viena ryškiausių ir praktiškiausių šio sezono tendencijų. Atsisakoma bet kokių tradicinių nuostatų, susijusių su marškinių nešiojimu: žaismingai apnuoginamas vienas arba abu pečiai, padidintos rankovės tampa puikiu akcentu. Derindamos aksesuarus su gamtos motyvais ir tautine tematika sukursite modernų įvaizdį.

Derinys / Vida Press ir gamintojų nuotr.

Derinys: akiniai „Ray-ban“; marškinai „Burberry“; rankinė, batai, auskarai „Marks and Spencer“; kelnės „Current/Elliott“; žiedas „Marni“; diržas „Isabel Marant“; kvepalai „Byredo“.

Kombinezonas

Milano mados savaitės gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Ar kombinezonas vis dar priklauso įtartinų drabužių kategorijai, prie kurių nedrįstate prisiliesti ar nelaikote jų stilingais? Šis sezonas – kombinezonų renesansas, įrodantis šio drabužio universalumą ir grožį. O svarbiausia, jog, priklausomai nuo kitų derinamų drabužių, kiekvieną kartą jis gali įgauti vis kitokį veidą. Vienas populiariausių pavyzdžių – urbanistinis įvaizdis, kai džinsinis kombinezonas derinamas su griežtu švarku arba bomberiu bei ryškiais aksesuarais.

Derinys / Vida Press ir gamintojų nuotr.

Derinys: skarelė ir švarkas „Marks and Spencer“; akiniai „Le Spec“; apatiniai „La Perla“; nagų lakas „Tom Ford“; kombinezonas „Stella McCartney“; rankinė „Proenza Schouler“; batai „Melissa“.

Raudona

Gatvės stiliaus derinys / Vida Press nuotr.

Niekam ne paslaptis, jog raudona – ko gero, vienintelė spalva, akimirksniu prikaustanti dėmesį. Tačiau šis sezonas mums sufleruoja, jog magija slypi detalėse – nėra nieko efektingiau, negu minimalistinis, monochrominis derinys, pagardintas ryškiais raudonais akcentais. Investuokite į šio sezono „it“ aksesuarą ir rinkitės raudoną spalvą: tai gali būti tiek auskarai, tiek rankinė ar šalikas.

Derinys / Vida Press ir gamintojų nuotr.

Derinys: šalikas „Gucci“; balerinos ir aukštakulniai „Melissa“; auskarai „Marni“; rankinė „Chloe“.

Derinių autorė Vika Paškelytė