Pavasariškai nusiteikusios garsenybės domėjosi „Ingrid INŽI“ vestuvinių suknelių madomis

„Inži“ kolekcijos svečiai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
„Inži“ kolekcijos svečiai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-30 20:28
AA

Trečiadienio vakarą Vilniaus senamiesčio galerijoje „Grafo“ vyko naujos „Ingrid INŽI“ mados namų kolekcijos pristatymas.

Pasigrožėti ir įvertinti naujas dizainerės Ingridos Rutkauskaitės sukneles susirinko būrys žinomų žmonių. Tarp jų – mados, meno, pramogų pasaulio atstovai.

Čia buvo galima sutikti mados tendencijų prognozuotoją Mariją Palaikytę, vestuvių planuotoją Laurą Vagonę, stilistę Austėją Jablonskytę, papuošalų kūrėjas Nataliją Martinavičienę, Simoną Brazdžionytę, modelį Simoną Starkutę, verslinką Žilviną Grigaitį su žmona Elle, muzikantą Marių Berenį su drauge Sigita ir daugelį kitų.

„Inži“ vestuvinių suknelių kolekcija sudomino garsenybes (50 nuotr.)
+44

Renginio metu svečiams buvo pristatyta 21 vestuvinė suknelė, kurių pagrindinę finalinę pademonstravo dainininkė Karina Krysko-Skambinė.

„Ji – grožio etalonas, – sako dizainerė I.Rutkauskaitė. – Nuostabi šypsena, plaukai, figūra. Tai be galo žavi, charizmatinė asmenybė, daugybę talentų turinti moteris. Savo vestuvines ir progines sukneles tokioms moterims ir kuriu. Moterims, kurios turi norų, siekių ir polėkio, kurios žino, ko esančios vertos“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vestuvinių suknelių kolekciją pristačiusi Ingrida Rutkauskaitė: „Visada kuriu tarsi pačiai sau“

Ingrida Rutkauskaitė ir Karina Krysko-Skambinė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dizainerės modeliais dažnai tampa žinomos moterys.

„Jos mėgaujasi gyvenimu, drąsiai žengia savo keliu, žino kiekvienos dienos vertę ir myli save. Tai svarbu, nes tik mylėdamas save, gali dalinti meilę kitiems“, – kolekcijos pristatymo išvakarėse kalbėjo I.Rutkauskaitė.

Šių metų „Ingrid INŽI“ vestuvinių suknelių kolekcija ant podiumo atkeliavo kiek pasikeitusi. Nors romantika išliko, kolekcijoje buvo galima išvysti ir elegantiškų, ir santūrių modelių.

„Ingrid Inži“ pristatė užburiančią vestuvinių suknelių kolekciją (62 nuotr.)
+56
„Inži“ suknelių modeliai – garsios Lietuvos moterys (13 nuotr.)
+7