Paviešinta pirma Kate Middleton nuotrauka po operacijos: ją su vaikais įamžino princas Williamas

Velso princesė Catherine / Vida Press nuotr.
Velso princesė Catherine / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt, BNS
2024-03-10 11:42
AA

Kovo 10-ąją, sekmadienį, Jungtinėje Karalystėje švenčiama Motinos diena. Ta proga buvo paviešinta Velso princesės Catherine (42) nuotrauka su vaikais. Tai – pirmoji oficiali Kate Middleton fotografija po neseniai jai atliktos operacijos.

Kensingtono rūmai paskelbė pirmąją oficialią Velso princesės Catherine nuotrauką po sausio mėnesį jai atliktos pilvo operacijos, rašo BBC.

Nuotraukoje, kurią padarė princas Williamas, princesė užfiksuota su trimis vaikais – George'u, Charlotte ir Louis. Moteris, apsirengusi džinsais, megztiniu ir tamsia striuke, sėdi ant sodo kėdės ir šypsosi.

Šalia fotografijos – žinutė Motinos dienos proga kartu su princesės padėka.

„Ačiū už jūsų gerus linkėjimus ir nuolatinę paramą per pastaruosius du mėnesius.

Laimingos Motinos dienos“, – rašoma šalia nuotraukos.

Žmonės.lt primena, kad 42 metų Catherine po operacijos 13 parų praleido Londono klinikoje, esančioje netoli Regento parko Londono centre.

42 metų princesė nuo sausio 29-osios, kai išėjo iš ligoninės, sveiksta savo namuose Vindzore, į vakarus nuo Londono.

Rūmai iki šiol atskleidė nedaug detalių apie princesės sveikatos būklę, tačiau patikino, kad ji nėra susijusi su vėžiu.

Velso princesė Catherine / Vida Press nuotr.

Teigiama, kad naujausia informacija apie Catherine sveikimą bus paviešinta tik tada, kai bus reikšmingų naujų faktų, kuriais bus galima pasidalyti.

Dėl sveikatos būklės Velso princesė kuriam laikui pasitraukė iš savo viešųjų pareigų. Manoma, kad ji prie jų negrįš bent iki Velykų.

Pastarąjį kartą viešumoje princesė Catherine pasirodė per karališkosios šeimos Kalėdų mišias Sandringame.

Kovo pradžioje įžymybių naujienų svetainės TMZ paskelbtose nuotraukose Kate su akiniais nuo saulės buvo užfiksuota vežama automobiliu. Svetainė teigė, kad šios fotografijos darytos pirmadienį netoli Vindzoro pilies.

JK žiniasklaidos priemonės, įskaitant „Daily Mail“ ir „The Sun“, nusprendė tų nuotraukų neskelbti.

Beveik tuo pat metu, kai buvo paskelbta apie Kate operaciją, pranešta, kad Williamo tėvui karaliui Charlesui III atlikta operacija dėl gerybinio prostatos padidėjimo. Vėliau jam buvo diagnozuotas vėžys, bet karališkieji rūmai patikino, kad tai nesusiję su šia procedūra.

Kol gydosi, 75 metų karalius pasitraukė iš viešųjų pareigų, nors neseniai dalyvavo pamaldose ir surengė reguliarų susitikimą su britų premjeru.

Karolis III, karalienė Camilla / Vida Press nuotr.

Princesė Kate yra viena populiariausių britų karališkosios šeimos narių.

Ji ir Williamas ėmėsi daugiau karališkųjų pareigų, jaunesniajam karaliaus sūnui princui Harry su žmona Meghan 2020 metais persikėlus į Jungtines Valstijas, o karaliaus broliui princui Andrew dėl draugystės su seksualiniu nusikaltėliu Jeffrey Epsteinu iš esmės atsidūrus nuošalyje.