Paviešintas vaizdo įrašas su pareigūną įžeidinėjančia neblaivia Reese Witherspoon, teismas jai jau paskyrė baudą

Reese Witherspoon laidoje „Good Morning America “ / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Reese Witherspoon laidoje „Good Morning America “ / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-05-03 14:01
AA

Angeliško veido aktorė Reese Witherspoon išgėrusi parodė ne pačią gražiausią savo pusę, kurią dabar gali pamatyti ir visas pasaulis – internete paviešintas vaizdo įrašas, darytas iš policijos automobilio, kai Reese ir jos vyras Jimas Tothas buvo sustabdyti dėl vairavimo išgėrus.

Po nemalonaus incidento „Oskaro“ laureatė su vyru atsidūrė už grotų – Jimui pareikšti kaltinimai dėl vairavimo išgėrus, o Reese teks atsakyti už nepagarbą pareigūnui ir jo nurodymų nevykdymą.

Kai policijos pareigūnas Atlantoje sustabdė poros automobilį ir už vairavimą išgėrus nusprendė sulaikyti Jimą, iš mašinos išlėkė savitvardą praradusi Reese ir pradėjo rėkti ant policininko. Pareigūnas kelis kartus liepė jai likti mašinoje ir įspėjo, kad jeigu jo nurodymų bus neklausoma, jam teks suimti ir ją.

„Aš esu nėščia ir man reikia į tualetą“, – šaukė aktorė. Pareigūnas atsakė, kad niekur arti nėra tualeto, taigi jai vis tiek teks likti mašinoje. „Ar žinai, kas aš tokia esu?“ – klausė Reese. Policininkas lakoniškai atsakė, kad kol kas jam to nereikia žinoti. Po šių žodžių aktorė, panašu, įsižeidė, ir dar labiau pakeltu tonu ėmė šaukti ant pareigūno: „Tau nereikia žinoti, kas aš? Tuoj sužinosi!“

Tuo metu antrankiais surakintas Jimas raudonavo iš gėdos dėl tokio žmonos elgesio ir bandė atsiprašyti policininko.

Ketvirtadienį teismas abiem paskelbė nuosprendį – Reese turės sumokėti 213 JAV dolerių baudą, o Jimas turės 40 valandų dirbti viešuosius darbus bei išklausyti edukacinį kursą apie alkoholio vartojimą.

Tą pačią dieną Reese dalyvavo laidoje „Good Morning America“ ir davė pirmąjį savo interviu po šio incidento.

„Mes išvykome pavakarieniauti ir išgėrėme per daug taurių vyno, – teisinosi aktorė. – Mes manėme, kad esame pakanamai blaivūs, kad galėtume vairuoti, tačiau, akivaizdu, tai buvo netiesa. Mes labai gailimės, kad taip nutiko. Tai daugiau niekada nebepasikartos. Neįsivaizduoju, kas tą vakarą man šovė į galvą. Pamačiau, kad mano vyras suimamas, ir supanikavau. Pasakiau pareigūnui daugybę kvailų dalykų, tarp kurių ir tai, kad aš nėščia – aš nesu nėščia.“

Aktorė taip pat pripažino, kad baisiausia buvo apie šį įvykį pasikalbėti su vaikais – 13-mete Ava ir 9-erių Deaconu. „Mums buvo taip gėda prieš juos... Pasakėme jiems, kad jeigu padarai klaidą, privalai už tai prisiimti atsakomybę. Kalbėdami su jais mes buvome nuoširdūs“, – sakė Reese.

Kai laidos vedėjas paklausė, ar ko nors ji pasimokė po šio incidento, Reese juokdamasi atsakė: „Kai policininkas tau sakė likti automobilyje, lik automobilyje.“

Jamesas Tothas ir Reese Witherspoon po policijos sulaikymo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.