Paviešinti M.Stasiulio ir M.Vyšniauskaitės vestuvių kadrai: juose – džiaugsmingos jaunųjų emocijos

Mindaugas Stasiulis, Milda Vyšniauskaite ir Kristina Rimienė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Penktadienį Nidoje vykusiose televizijos laidų vedėjo Mindaugo Stasiulio ir reklamos projektų vadovės Mildos Vyšniauskaitės vestuvėse dalyvavo tik artimiausi poros bičiuliai ir šeimos nariai. Tačiau dabar jaukios kadrais mylimieji sutiko pasidalyti ir su savo gerbėjais.

Rugpjūčio 26 dieną, paskutinį šios vasaros penktadienį, Mindaugas Stasiulis ir Milda Vyšniauskaitė pajūryje vienas kitam prisiekė amžiną meilę.

Mylimieji pageidavo privatumo ir nerengė didelės puotos su šimtais svečių – lemtinguosius „taip“ ištarė tik artimųjų ir draugų akivaizdoje.

Visgi, praėjus kelioms dienoms nuo ceremonijos, nuotaka su portalu Žmonės.lt sutiko pasidalyti jaukiais kadrais. Juose – rankomis susikabinusių jau susituokusių įsimylėjėlių šypsenos.

Milda Vyšniauskaitė, Mindaugas Stasiulis / Asmeninio albumo nuotr.

Pora susituokė numylėtoje Nidoje – Lietuvos kampelyje, kuriame laiką leidžią vos atšilus orams. Čia juos traukia bendras pomėgis buriuoti ir prieplaukoje laukianti ypatinga jachta – kapitono teises turi ir ją vairuoja tiek Mindaugas, tiek Milda.

Milda Vyšniauskaitė, Mindaugas Stasiulis / Asmeninio albumo nuotr.

Dar prieš porą savaičių, kalbėdama su portalu Žmonės.lt, M.Vyšniauskaitė patikino, kad vestuvės jai sąmyšio nekėlė – ji jautėsi užtikrinta, rami ir atsipalaidavusi.

„Esu tikra – viskas bus taip, kaip turi būti. Beje, kai pirkau papuošalus vestuvėms, pardavėja pasiteiravo, kaip jaučiuosi, ar jaudinuosi. Atsakiau jai, kad esu visiškai rami, gal net per daug, o ji man nusišypsojusi pasakė: „Matyt, už tinkamo vyro tekate, todėl tokia rami", – su Žmonės.lt dalijosi Milda.

Primename, kad Mindaugas Stasiulis mylimajai Mildai Vyšniauskaitei pasipiršo 2022-ųjų balandį atostogų Barselonoje metu. Žinia apie sužadėtuves Milda pasidalijo socialiniuose tinkluose, įkeldama nuotrauką su žiedu.

„Buvo labai gera, Barselona!“, – rašė moteris, pasidalindama keliais kadrais iš atostogų Katalonijos mieste.

Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ paprastai žodžio kišenėje neieškantis televizijos laidų vedėjas pripažino, kad besipiršdamas prarado kalbos dovaną!

„Milda stresinę situaciją išgyveno vyriškai. Sako, gerai gerai, duok tą žiedą, tipo, nesiparink, viskas yra gerai“, – juokėsi ne itin sklandų pasipiršimo procesą prisiminęs Mindaugas.

Tačiau pati Milda neslėpė, kad tokio mylimojo žingsnio tąkart ji nesitikėjo. Žinoma, mergina ištarė „taip“ – juk abejonių dėl savo žmogaus ji neturėjo.

2021-ųjų lapkritį Mindaugas Stasiulis ir Milda Vyšniauskaitė interviu žurnalui „Žmonės“ pasakojo, kad jiedu susipažino televizijoje. Tiesa, Milda vyro gyvenime pasirodė gana sudėtingu, bet pačiu tinkamiausiu laiku.

„Mūsų pažinties pradžioje jaučiausi tarsi ką tik iš karo Afganistane ar Vietname sugrįžęs kareivis: visas nubrozdintas, peršautas, emociškai pažeidžiamas. Dvejojau: ar esu pasiruošęs naujiems rimtiems santykiams? Kartais tiesiog dingdavau ilgesniam laikui, nors Milda man labai patiko“, – prisimena Mindaugas.

Mindaugas Stasiulis ir Milda Vyšniauskaitė (7 nuotr.)
+1
Mildos Vyšniauskaitės mergvakaris (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau