Paviešintos oficialios princo Louiso krikštynų nuotraukos: išdaigininkai vaikai pavergė visų širdis

Princo Louiso krikštynų fotosesija / Matto Holyoako nuotr.
Princo Louiso krikštynų fotosesija / Matto Holyoako nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-16 07:57
AA

Lygiai prieš savaitę Londone buvo pakrikštytas princo Williamo (36) ir Kembridžo hercogienės Catherine (36) jaunėlis princas Louisas (2 mėn.). Šiąnakt, vos po vidurnakčio buvo išplatintos oficialios krikštynų fotografijos.

Karališką šventę užfiksavo garsenybių fotografas Mattas Holyoakas. Jo darytuose kadruose įamžintos kelios karališkosios šeimos kartos, tačiau, kaip jau tapo įprasta, publikos dėmesį pavergė mažieji išdaigininkai princas George'as ir princesė Charlotte.

Plačiai besišypsantys ir vietoje nenustygstantys mažieji aristokratai - tarsi gyvas įrodymas, kad ir už šaltų rūmų sienų galima turėti šiltą ir džiugesio kupiną vaikystę.

Mažojo Louiso krikštatėviais tapo Guy Pelly (princų Williamo ir Harry geriausias draugas), Nicholas van Cutsemas (princo Williamo bičiulis), ledi Laura Meade (princo Williamo artimo draugo žmona), Hannah Carter (Catherine ilgametė draugė) ir Lucy Middleton (Catherine pusseserė).

Krikštynų ceremoniją vesti buvo patikėta Kenterberio arkivyskupui Justinui Welby. Tai tas pats šventikas, kuris gegužę sutuokė princą Harry ir Meghan Markle. Jis taip pat pakrikštijo ir princą George'ą su princese Charlotte.

Toje pačioje koplyčioje, kaip ir princas Louisas, buvo krikštijamas ir jo brolis princas George'as. Tuo tarpu princesės Charlotte krikštynos vyko Šv. Marijos Magdalenos bažnyčioje, kur kadaise buvo krikštyta ir jos močiutė Diana.

Yra dar vienas dalykas, siejantis visus tris vaikus, tai – krikštynų apdaras. Nėriniais puošti krikšto rūbeliai pasiūti pagal karalienės Viktorijos vyriausiosios dukters krikšto marškinėlius. Šie pirmą kartą buvo panaudoti per apeigas 1841-aisiais.

Princo Louiso krikštynos (21 nuotr.)
+15