Paviešintos vestuvinės K.Radžiukynaitės-KaYros ir M.Bružo nuotraukos: sukėlė tikrą šurmulį

Mantas Bružas ir Kristina Radžiukynaitė-KaYra / M-1 nuotr.
Mantas Bružas ir Kristina Radžiukynaitė-KaYra / M-1 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-06-21 14:46
AA

Penktadienį (06.21) M-1 laidų vedėjai, eterio duetas Mantas Bružas ir Kristina Radžiukynaitė pastebėti Vilniaus santuokos rūmuose. Mantas vilkėjo melsvą kostiumą, Kristina – baltą nuotakos suknelę, abu stovėjo ant laiptų susikibę, fotografavosi.

„Tai nieko nereiškia. Mūsų santykiai kaip buvo platoniški, taip ir išliko. Tiesiog dirbame darbą. Šį penktadienį M-1 transliuoja iš Vilniaus civilinės metrikacijos skyriaus. Eilinė diena ofise“, – juokėsi Kristina.

„Pasimatavome, kas galimai laukia ateityje. Pakalbinome kelias šviežiai iškeptas sutuoktinių poras, kelias pabandėme atkalbėti dar prieš žengiant šį žingsnį. Ačiū Dievui, nepavyko. O jausmas būti čia geras. Po laidos jaučiuosi vėluojančiu į traukinį. Senbernis, ne kitaip“, – patirtį komentavo Mantas.

Tiesa, dalis žmonių pagalvojo, kad vestuvės tikros – socialiniuose tinkluose netrūko sveikinimų.

Mantas Bružas ir Kristina Radžiukynaitė-KaYra / M-1 nuotr.

Penktadienis, kai M-1 transliuoja iš netikėtų vietų – trečias toks iš eilės. Anksčiau Gedas Saročka ir Paulius Vaitiekūnas laidą „M-1 ryto šou“ vedė iš Vilniaus gimdymo namų bei žvejodami ant liepto Margio ežere. Tai – projekto „Kiečiausia M-1 transliacija“ dalis.

Paulius Vaitiekūnas ir Gedas Saročka – Vilniaus gimdymo namuose / M-1 nuotr.

„Realiame gimdyme eterio metu nesudalyvavome, nors to tikėjomės tiek mes, tiek klausytojai. Sėdėjome vienoje iš aštuonių gimdyklų ir tai nutikti galėjo bet kurią akimirką. Girdėjome, kaip atvežė būsimą mamytę, matėme išbalusį būsimą tėtį. Buvome taip giliai Vilniaus gimdymo namuose, kad net šiurpuliukai ėjo“, – po transliacijos iš gimdymo namų pasakojo G.Saročka.

„Visiškai kitaip jautėmės savo stichijoje – su mikrofonais ir meškerėmis rankose ežero pakrantėje. Labai smagi patirtis. Neįtikėtina, bet dar ir kibo (juokiasi). Pasakoji kažką, žaidi su klausytojais žaidimą, pamatai, kad nėra plūdės, bėgi, trauki. Aišku, viską, ką pagavome, paleidome. Laimikiai nebuvo trofėjiniai, kai kuriuos Gedas svėrė ne gramais, o karatais“, – kvatojosi P.Vaitiekūnas.

Fotogalerija:

M-1 laidų transliacijos iš Vilniaus santuokų rūmų, gimdymo namų ir ežero (23 nuotr.)
+17

Artimiausią mėnesį kiekvieną penktadienį M-1 transliuos vis iš kitos vietos. Kokia ji, kur konkrečiai važiuos laidų vedėjai, siūlo šios radijo stoties klausytojai. Tarp jau sulauktų siūlymų – gandralizdis, LR prezidento Gitano Nausėdos terasa, Lyduvėnų tiltas, Kėdainių krematoriumas, troleibusas Kaune, tankas Abrams ir daug kitų.
Intriguojančios M-1 transliacijos iš įdomiausių Lietuvos taškų – kiekvieną penktadienį. Klausyti galima FM bangomis ir internetu, o stebėti video transliaciją – užsukus į m-1.fm.