Pavydite didžiakrūtėms? 10 priežasčių persigalvoti

Sofia Vergara / Vida Press nuotr.
Sofia Vergara / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-10-23 19:10
AA

Reta moteris yra patenkinta savo krūtinės dydžiu. Daugelis svajoja turėti dydžiu ar dviem didesnę.

Vienos perka populiarias push-up liemenėles, kad geriau jaustųsi dėvėdamos atviras sukneles ar palaidines, kitos ryžtasi gultis po grožio peiliu. Ir absoliuti dauguma pavydi toms, kurias gamta apdovanojo lieknu liemeniu ir didelėmis krūtimis.

Tačiau svajonė apie „C“ ar „D“ dydį gali nebeatrodyti tokia viliojanti, jei bent vieną dieną pasikeistumėte kūnais su tomis, kurios, rodos, gali tik džiaugtis savo apvalumais.

Iš serialo „Moderni šeima“ daugeliui pažįstama aktorė Sofia Vergara yra prisipažinusi, jog ketina susimažinti krūtis. Kartais kritikuojama dėl pernelyg panašaus stiliaus suknelių, kuriomis puošiasi įvairių renginių proga, aktorė atkerta, kad jos krūtinės dydis nepalieka didelio pasirinkimo. Beje, ji yra atviravusi, jog daugybė nematomų priemonių pakelti krūtis, kad jos dailiai atrodytų iškirptėse, kartais nutrina odą iki kraujo.

Taigi, ne viskas taip paprasta. Pažvelkime šiek tiek su humoru į didžiakrūčių problemas.

1. Prakaitavimas. Jau „80C“ liemenėlės dydis neretai reiškia, kad moteris susiduria su prakaitavimu srityje po krūtimis. Ypač jis erzina per vasaros karščius. Na, o šviesių spalvų liemenėlės, ten, kur liečiasi su kūnu, nuo prakaito daug greičiau praranda spalvą.

2. Sunkiau bėgti. Sportinės liemenėlės – tikras išsigelbėjimas norinčioms sportuoti didžiakrūtėms. Tačiau tokios juk dėvimos ne kasdien. Kai tenka nubėgti net nedidelį atstumą, pavyzdžiui, suskubti į autobusą, krūtys ima neklusniai šokčioti. Todėl belieka arba oriai žingsniuoti ir nekreipti dėmesio į vėlavimą, arba vieną ranką pridėjus prie krūtinės bandyti pristabdyti tą judėjimą. Beje, puikiai matomą aplinkiniams.

3. Pavydžios draugės. Jei draugės turi mažas krūtis, paprastai jos net nesistengia suprasti, kad ir didžiakrūtėms kartais būna nepatogu. Jos nesikuklina garsiai pavydėti, svajoti, kaip norėtų turėti bent pusę draugės „gėrio“, tačiau vos tik kuri, turinti didesnę krūtinę, užsimena apie nepatogumus renkantis apatinį trikotažą ar sportuojant, būna nužvelgiama priekaištingu žvilgsniu – neva, kaip galima taip apsimetinėti.

4. Nepatogu apsikabinti. Dauguma didžiakrūčių linkusios pasisveikinti ir atsisveikinti paspausdamos rankas. Net artimų draugų ir draugių apkabinimai, formalūs bučiniai į abu skruostus reiškia, kad krūtys neišvengs fizinio kontakto su kito žmogaus kūnu.

O tai nepatogu, kartais skausminga, ypač jei žmogus nori stipriai suspausti savo glėbyje ir taip parodyti emocijas; kartais erzinančiai nemalonu, kai kiti nesąmoningai (beje, ne visada...) įsiveržia į intymią teritoriją.

5. Neužsisega sagos. Balti marškiniai, klasikinis švarkas – tai drabužiai, kurių neįmanoma dėvėti toms, kurių liemenėlės dydis, daugelio akimis, yra tobulasis „75D“. Jei pečiai ir liemuo „savo vietoje“, tai sagų susegti neįmanoma. Jei krūtys telpa, vadinasi, pečiai ir juosmuo skęsta plačiose klostėse. Jei švarką dar įmanoma pasisiūdinti, tai kelis klasikinius marškinius – išgali tikrai ne kiekviena.

Tos pačios bėdos ir renkantis dailų paltą ar puspaltį. Gatavų drabužių mada tiesiog ignoruoja lieknas, bet turinčias didesnes krūtis.

„Ar jos tikros?“ Šitas klausimas daugeliui atrodo toks pat normalus, kaip ir paklausti, kelinta dabar valanda.

6. „Ar jos tikros?“ Taip, šitas klausimas daugeliui atrodo toks pat normalus, kaip ir paklausti, kelinta dabar valanda. Bjauriausia, kad atsakius „Taip“, neretai tenka susidurti su atlaidžiu palingavimu. Neva: pasilaikyk savo mažą paslaptį sau.

7. Tokių bikinių – nėra. Dviejų dalių maudymosi kostiumėliai kažkodėl komplektuojami taip, kad didesnio dydžio liemenėlė parduodama su „L“ ar net „XL“ dydžio kelnaitėmis. O jei reikia „S“? Tik nedaugelyje parduotuvių galima derinti dydžius. Taigi, tenka pirkti du bikinius ir permokėti arba klaidžioti ieškant tinkamo.

8. Nepadorūs žvilgsniai. Ir kai norisi pagaliau paryškinti savo kūno privalumus, į įspūdingą iškirptę sužiūra ir pavydžios moterys, ir seilę varvinantys vyrai. Todėl ramybės vardan, norėdamos išvengti gašlių žvilgsnių bei nepadorių užuominų, tos, kurios gali nešioti gilias iškirptes, dažniausiai to nedaro. Nes dėmesys, ir nebūtinai pats maloniausias – garantuotas.

9. Nėštumo iššūkiai. Besilaukiant kūdikio suapvalėja visas kūnas, o krūtys – labai padidėja. Todėl moterys ima nerimauti, ar pavyks atgauti buvusias formas. Juk didelės krūtys gražios tol, kol nenusvyra.

10. Išlaidos apatiniams. Didesnio dydžio, bet dailią liemenėlę išsirinkti tikrai nėra lengva. O atradus savąją formą, reikia susitaikyti su mintimi, kad net ir patys kokybiškiausi apatiniai vis tiek gana greitai praras savo formą – didelės krūtys sveria daugiau, todėl ir audinys greičiau praranda formą bei elastingumą.

Kartais moterys, kurioms krūtys iš tiesų labai apsunkina gyvenimą, ryžtasi jas sumažinti. Ir beveik visada lieka nesuprastos, skirtingai nei tos, kurios viešai giriasi, kaip padidinta krūtinė kilstelėjo savivertę ir pakeitė gyvenimą.

Galbūt iš tiesų protingiau pamilti savo kūną, nesvarbu, „A“ ar „D“ dydžio liemenėlę perkate? Ir nepavydėti kitai, nes ne viskas yra taip paprasta, kaip mums atrodo.