Pėdkelnės. 5 šaltojo sezono aktualijos

Gucci pėdkelnės, ruduo/žiema 2017/2018 / Vida Press nuotr.
Gucci pėdkelnės, ruduo/žiema 2017/2018 / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-09-08 09:00
AA

Labai dažnai kone nepriekaištingą garderobą sugadina netinkamai pasirinktos pėdkelnės. Stiliaus klaidų apstu ir vakarėliuose, kur vietos žvaigždės pozuoja prie sienelės – nors, tikėtina, kad apgalvojo kiekvieną aprangos detalę; ir biuruose, kur paisoma griežtų protokolo taisyklių – taigi turėtų būti nelabai įmanoma suklysti. Deja...

Kiekviena iš mūsų turime įvairaus storumo juodų ir kūno spalvos pėdkelnių. Šviesūs drabužiai – kūno spalva, tamsūs – juoda. Pažvelgus į vaizdus gatvėse, atrodo, jog būtent tokia taisykle vadovaujasi daugelis moterų. Tačiau įprasta – nebūtinai tinkama. Permatomos pėdkelnės rudenį ar žiemą rodo ne tik dėvėtojos fantazijos stoką, bet ir yra prastas pasirinkimas ir dėl kur kas proziškesnės priežasties – taip apsirengus yra šalta.

Kailinius ir basutes derinančios stileivos atrodo gražiai žurnalų puslapiuose ar instagramo asmenukėse, tačiau gatvėje ar darbe mada turi būti funkcionali. Drebančios nuo šalčio lūpos išduoda, kad dėvima ne to sezono drabužius.

Vėstantys orai yra puiki proga pakeisti savo stilių pasirenkant kad ir vienintelį elementą – naujas pėdkelnes.

Pėdkelnės – batelių tąsa

Ryškių spalvų mėgėjoms turėtų patikti. Storos, vienspalvės pėdkelnės derinamos prie batelių. Iš toli nelabai pavyks suprasti, ar čia spalvingi ilgaauliai, ar subtilus derinys, kai paskutinį kartą avimi vasariniai bateliai su šiltomis pėdkelnėmis.

Balenciaga, ruduo/žiema 2017 / Vida Press nuotr.

Tinklinės pėdkelnės – nesensta

Visai nebūtina rinktis nuobodųjį variantą – juoda suknelė + tinklinės pėdkelnės. Yra aibė įdomesnių pasirinkimų – jos išlenda iš kelnių, dera su ilgaauliais ir net prie mini sijono gali atrodyti skoningai, jei kiti drabužiai rodo, jog išsiruošėte į svečius, o ne į naktinį klubą. Galite rinktis ir smulkų, ir stambų tinklelį. Ir nebūtinai tik juodą. Tamsiai ruda, žalia, pilka ar mėlyna spalvos atrodys dar įdomiau.

Fil Xiao / Vida Press nuotr.

Šviesios spalvos

Atvėsus orams baltos spalvos drabužiai niekur nedingsta: šviesūs džinsai, puspalčiai, šilti megztiniai ir šalikai jau ne pirmus metus yra įprasti šaltojo sezono garderobe. Todėl ir šviesių spalvų pėdkelnės yra suprantamas pasirinkimas toms, kurios nori daugiau šviesos.

Chanel ruduo/žiema 2017/2018 / Vida Press nuotr.

Gėlių motyvai

Jei išdrįsote įsigyti ryškiaspalves margas pėdkelnes, būtų nuodėmė jas palikti dūlėti spintoje. Saugiausias pasirikimas – jas derinti su vienspalviais drabužiais. O galbūt verta surizikuoti ir išbandyti įdomesnius derinius? Pavyzdžiui, gėlėmis ar mados namų logotipais dekoruotas pėdkelnes mūvėti su roplių odą imituojančiais pusbačiais? Arba metalo spalvos bateliais?

Celine, ruduo/žiema 2017/2018 / Vida Press nuotr.

Daugiasluoksniškumas

Ši tendencija visada aktuali mūsų klimato juostoje. Pėdkelnės ir ant jų maunamos storos kojinės, blauzdinės, tamprės...

„Gucci“ / Vida Press nuotr.

Tereikia įsigyti vienas, bet šiltas ir kokybiškas pėdkelnes, ir atvėsus orams galima išsitraukti tuos sijonus, kurie vasarą atrodytų per trumpi. Juk su storomis pėdkelnėmis ir ilgaauliais sijono ilgis tampa mažiau svarbus.

Raštuotos pėdkelnės tinka ir toms, kurios mano, jog jų kojos nėra idealių formų. Juk galima pasirinkti vertikaliai dryžuotas, ir kojos vizualiai atrodys ilgesnės. O, pavyzdžiui, gėlių raštai kiek maskuoja netiesias kojas. Ir būtent lygios, vienspalvės pėdkelnės, kurios daugeliui atrodo „saugiausias variantas“, iš tiesų yra tos, kurios išryškina kiekvieną linkį.

Pėdkelnės rudeniui (38 nuotr.)
+32