Penkiametė iš Nigerijos laikoma gražiausia mergaite pasaulyje

Gražiausia pasaulio mergaitė Jare / Mofe Bamuyiwa nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penkiametė nigerietė Jare laikoma gražiausia pasaulio mergaite. Jare pasaulyje išpopuliarėjo po to, kai ją įamžinusi fotografė Mofe Bamuyiwa mergaitės nuotraukas patalpino instagramo paskyroje.

M. Bamuyuwa pasidalijo trimis mergytės fotografijomis, kuriose ypatingai išryškėjo jos didžiulės kerinčios akys, lygi oda bei įspūdingi plaukai.

„O taip, ji žmogus! Ji ir angelas taip pat! Aš galėjau ją prajuokinti, tačiau norėjau, kad ji man pozuotų natūraliai, kad mes galėtume pasaulį išvysti jos akimis“, – šalia nuotraukų rašė fotografė.

Vaiko nuotraukos surinko virs 16 tūkst. paspaudimų „patinka“, o komentatoriai Jare pavadino „gražiausia pasaulio mergaite“.

Įdomu tai, jog M. Bamuyiwa prisipažino, kad mėgsta fotografuoti vaikus, kurių akys ar veido išraiškos atrodo tarsi suaugusiųjų.

„Aš noriu įamžinti laiką tarp vaikystės ir suaugusiųjų pasaulio. Manau, kad tokios nuotraukos yra laikui nepavaldžios“, – rašė autorė. Apie Jare žinoma labai nedaug, tačiau ji nėra profesionalus modelis.

Penkiametė gyvena su dvejomis seserimis Jomi (7) ir Joba (10). Visos trys seserys buvo įamžintos kartu.

Beautifully captured by @m12photography

A post shared by Joba, Jomiloju & Jare Ijalana (@the_j3_sisters) on

M. Bamuyiwa „Yahoo Lifestyle“ yra minėjusi, kad trijų dukrelių mamą ji įkvėpė susikurti jų instagramo puslapi, kuris iškarto sulaukė 5 tūkst. sekėjų susidomėjimo.

Gruodžio mėnesį Anna Pavaga (8), kuri taip pat buvo gavusi gražiausios mergaitės pasaulyje titulą sėkmingai dirba modelio darbą. Tiesa, manekenės karjerą mergaitė pradėjo jau nuo trejų.

???????? 早上好 #annapavaga

A post shared by ????Anna Pavaga (@annapavaga) on

Ji pasirodo įvairiose mados industrijos kampanijose visame pasaulyje: mergaitė modeliu dirbu Kinijoje, yra nusifotografavusi „Vogue“ žurnale.

Rusaitė Anastasia Knyazeva (6) neseniai taip pat neseniai yra pavadinta gražiausia pasaulyje mergaite.

Skaitykite daugiau