Penkios įspūdingos salos per vieną savaitę su „ITAKA Lietuva“!

La Palma/ Organizatorių nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Pamirškite mitą, kad per vieną savaitę galima ilsėtis tik vienoje šalyje, – nuo šiol laukia kruizas po Kanarų salas ir Madeirą tiesiai iš Lietuvos. Kruizas – tai nepamirštama gyvenimo kelionė, kurioje kiekvieną dieną saulėtekį galima pasitikti kitoje šalyje, o vakarais iš laivo denio stebėti, kaip saulė lėtai susilieja su vandenynu.

Kelionė kruiziniu laivu „Ocean Majesty“ leis aplankyti taip viliojančią Tenerifę, kur gyvenimas juda lėtai ir be įtampos. Siauros gatvelės, svetingi vietos gyventojai ir ispaniškas gyvenimo būdas – skamba tarsi tobulų atostogų diena.

Čia kiekvienas keliautojas ras patinkančią veiklą, pavyzdžiui, puikiai praleis laiką vienuose garsiausių Siamo vandens parke ir Loro zoologijos sode. Mėgstančius gamtą nustebins magiškasis Teidės ugnikalnis ir nacionalinis parkas, kuriame laukia ilgas pasivaikščiojimas.

La Gomera/ Organizatorių nuotr.

Portugalijos sala Madeira nė vieno nepalieka abejingo. Visuomet žaliuojanti ir žydinti augalija, istorinės levados, natūralūs lavos baseinai ir begalė egzotiškų vaisių – visa tai rasite šioje saloje.

Madeira stebina gamtos grožiu, tik ten galima atrasti tokių dar nematytų vaisių kaip anona arba monstera, kuri išvesta sukryžminus bananą ir ananasą. Šioje saloje gausu kalnų. Vienoje aukščiausių viršūnių – Vienuolių slėnyje – pasijusite lyg danguje.

La Gomera/ Organizatorių nuotr.

Jauki ir vietinių svetingumu garsėjanti La Palma kiekvieną atvykstantį pasitinka su šypsena. Nedaug turistų sulaukianti sala, kurioje vyrauja lėtas ir ramus gyvenimo tempas, – lyg neatrastas rojaus kampelis poilsio ištroškusiems keliautojams.

Siaurais kalnų keliais verta pakilti į aukščiausią salos viršūnę, kurioje įsikūrusi astronomijos observatorija. Čia pasijusite taip, lyg vaikščiotumėte debesimis.

La Gomera/ Organizatorių nuotr.

Atostogų negalintys įsivaizduoti be paplūdimio vienus gražiausių Kanaruose ras La Gomeros ir Gran Kanarijos salose. Tie, kurie dieną nori praleisti ramiai, saulės spinduliais galės džiaugtis La Gomeroje, nes čia tarsi sustoja laikas ir gyvenimas juda lėčiau.

Tiems, kuriems reikia šurmulio ir gyvybės, įspūdį paliks Gran Kanarijos paplūdimiai, nes čia yra visko, ko gali prireikti laiką leidžiant prie vandenyno.

La Palma/ Organizatorių nuotr.

Visiems norintiems per atostogas pamatyti kuo daugiau rekomenduojama rinktis kelionę kruiziniu laivu „Ocean Majesty“ po Kanarų salas ir Madeirą. Kruizo metu aplankomos net penkios įspūdingos, žadą atimančios salos. Kelionė rengiama kelionių organizatoriaus „ITAKA Lietuva“ vykdant tiesioginius skrydžius iš Vilniaus.

Skaitykite daugiau